去程: 泽国小学 — 鹤池路 — 泽国二菜场 — 鸣翔宾馆 — 鞋革商城 — 泽国二小 — 泽国大道 — 扁屿 — 下庄 — 株松 — 渚里 — 金樟 — 火车站 (13站)
回程: 火车站 — 金樟 — 渚里 — 株松 — 下庄 — 扁屿 — 泽国大道 — 泽国二小 — 鞋革商城 — 鸣翔宾馆 — 泽国二菜场 — 鹤池路 — 泽国小学 (13站)
去程: 泽国小学 — 鹤池路 — 泽国二菜场 — 鸣翔宾馆 — 鞋革商城 — 泽国二小 — 泽国大道 — 扁屿 — 下庄 — 株松 — 渚里 — 金樟 — 火车站 (13站)
回程: 火车站 — 金樟 — 渚里 — 株松 — 下庄 — 扁屿 — 泽国大道 — 泽国二小 — 鞋革商城 — 鸣翔宾馆 — 泽国二菜场 — 鹤池路 — 泽国小学 (13站)