去程: 地窝堡三队 — 仓库 — 三拖配 — 冷冻厂 — 电校 — 加油站 — 火柴厂 — 工程处 — 太原路 — 四建 — 二宫 — 新市区 — 铁路局 — 县医院 — 康尔佳超市 — 天津路口 — 大成小区 — 啤酒花公司 — 祥平大厦(上行) — 美居板材区(下行) — 长春路(下行) — 新洲城市花园 — 地磅 — 天山砖厂 — 花园小区 — 家佳乐超市 — 毛纺厂 (27站)
回程: 毛纺厂 — 家佳乐超市 — 花园小区 — 天山砖厂 — 地磅 — 新洲城市花园 — 长春路(下行) — 美居板材区(下行) — 祥平大厦(上行) — 啤酒花公司 — 大成小区 — 天津路口 — 康尔佳超市 — 县医院 — 铁路局 — 新市区 — 二宫 — 四建 — 太原路 — 工程处 — 火柴厂 — 加油站 — 电校 — 冷冻厂 — 三拖配 — 仓库 — 地窝堡三队 (27站)
去程: 铁路局 — 铁路医院 — 建行 — 运输队 — 四建 — 工程处 — 火柴厂 — 铸造厂 — 开发区 — 石油新村 — 迎宾路 (11站)
回程: 迎宾路 — 石油新村 — 开发区 — 铸造厂 — 火柴厂 — 工程处 — 四建 — 运输队 — 建行 — 铁路医院 — 铁路局 (11站)
去程: 迎宾路 — 石油新村 — 开发区口岸 — 啤酒厂 — 裕阳小区 — 火柴厂 — 工程处 — 三区 — 四建 — 运输队 — 区一建 — 铁路医院 — 铁路局(上行) — 独山子办事处(下行) — 科学院 — 小西沟 — 经管学院 — 大寨沟 — 大西沟 — 科技馆 — 中心血站 — 头宫 — 军区总医院 — 友好商场 — 三中(下行) — 兽医站 — 出租公司 — 电信公司 — 南湖小区 — 劳动街 — 市建委 — 市场东区 — 招呼站 — 红山市场 (34站)
回程: 红山市场 — 招呼站 — 市场东区 — 市建委 — 劳动街 — 南湖小区 — 电信公司 — 出租公司 — 兽医站 — 三中(下行) — 友好商场 — 军区总医院 — 头宫 — 中心血站 — 科技馆 — 大西沟 — 大寨沟 — 经管学院 — 小西沟 — 科学院 — 独山子办事处(下行) — 铁路局(上行) — 铁路医院 — 区一建 — 运输队 — 四建 — 三区 — 工程处 — 火柴厂 — 裕阳小区 — 啤酒厂 — 开发区口岸 — 石油新村 — 迎宾路 (34站)
去程: 风机厂 — 七纺俱乐部 — 高家庄 — 水区政府 — 六道湾 — 一号立井菜市场 — 王家梁 — 师范大学 — 医学院 — 金都小区 — 经管学院 — 矿务局 — 小西沟 — 铁路局 — 嘉德园小区 — 奥林小区 — 自治区体育馆 — 绿景小区 — 二宫村五队 — 杭州东路 — 农机厂 — 第二济困医院 — 火柴厂 — 裕阳小区 — 乌苏啤酒厂 — 鸿都酒店 — 中亚北路 — 迎宾路 — 立交桥 — 机修厂 — 九运司 — 管理站 — 国际机场 (33站)
回程: 国际机场 — 管理站 — 九运司 — 机修厂 — 立交桥 — 迎宾路 — 中亚北路 — 鸿都酒店 — 乌苏啤酒厂 — 裕阳小区 — 火柴厂 — 第二济困医院 — 农机厂 — 杭州东路 — 二宫村五队 — 绿景小区 — 自治区体育馆 — 奥林小区 — 嘉德园小区 — 铁路局 — 小西沟 — 矿务局 — 经管学院 — 金都小区 — 医学院 — 师范大学 — 王家梁 — 一号立井菜市场 — 六道湾 — 水区政府 — 高家庄 — 七纺俱乐部 — 风机厂 (33站)