去程: 黄岗 — 市四中 — 二塔路 — 城东车场 — 消防局 — 区公安分局 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 大柑园 — 中心市场 — 天宁中路 — 天宁南路 — 新街码头 — 南门(港口) — 市一医院 — 西门 — 石桥亭 — 沙街市场 — 西江南路 — 市皮肤病医院(梅庵路口) — 桥西车场 — 裕宝家具中心 — 岗边 — 下三村 — 太和路 — 睦岗市场 — 睦岗 — 八中 — 棠下 — 城西客运站 — 三榕港 — 黄禁 — 小湘 — 西江船厂 (35站)
回程: 西江船厂 — 小湘 — 黄禁 — 三榕港 — 城西客运站 — 棠下 — 八中 — 睦岗 — 睦岗市场 — 太和路 — 下三村 — 岗边 — 裕宝家具中心 — 桥西车场 — 市皮肤病医院(梅庵路口) — 西江南路 — 沙街市场 — 石桥亭 — 西门 — 市一医院 — 南门(港口) — 新街码头 — 天宁南路 — 天宁中路 — 中心市场 — 大柑园 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 区公安分局 — 消防局 — 城东车场 — 二塔路 — 市四中 — 黄岗 (35站)
去程: 桥西车场 — 皮肤病医院(梅庵路口) — 康乐路 — 人民路 — 宝月公园 — 牌坊东 — 市车站 — 端州三路 — 消防局 — 城东车场 — 前进北路 — 城东公园北门 — 古塔中路 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 大柑园 — 中心市场 — 天宁中路 — 睦民路 — 十字路 — 人民南路 — 市一医院 — 石桥亭 — 沙街市场 — 西江南路 — 皮肤病医院(梅庵路口) — 桥西车场 (28站)
回程: 桥西车场 — 皮肤病医院(梅庵路口) — 西江南路 — 沙街市场 — 石桥亭 — 市一医院 — 人民南路 — 十字路 — 睦民路 — 天宁中路 — 中心市场 — 大柑园 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 古塔中路 — 城东公园北门 — 前进北路 — 城东车场 — 消防局 — 端州三路 — 市车站 — 牌坊东 — 宝月公园 — 人民路 — 康乐路 — 皮肤病医院(梅庵路口) — 桥西车场 (28站)
去程: 科技学院 — 华英名都 — 惠民居 — 风华公司 — 风华路 — 百花园小学 — 体育中心 — 端州七路 — 西江南路 — 女子医院(军分区) — 披云楼 — 北门 — 潮流站(豪居路) — 中心市场 — 大柑园 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 古塔中路 — 城东公园北门 — 前进北路 — 城东车场 — 景泰路 — 圣地名轩 — 棠岗南 — 盛泽天籁之星 — 棠岗北 — 东湖居 — 仙女湖 — 中源名都 — 肇中新校 — 东岗西路 — 东岗 — 东岗路北 — 肇庆学院 (35站)
回程: 肇庆学院 — 东岗路北 — 东岗 — 东岗西路 — 肇中新校 — 中源名都 — 仙女湖 — 东湖居 — 棠岗北 — 盛泽天籁之星 — 棠岗南 — 圣地名轩 — 景泰路 — 城东车场 — 前进北路 — 城东公园北门 — 古塔中路 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 大柑园 — 中心市场 — 潮流站(豪居路) — 北门 — 披云楼 — 女子医院(军分区) — 西江南路 — 端州七路 — 体育中心 — 百花园小学 — 风华路 — 风华公司 — 惠民居 — 华英名都 — 科技学院 (35站)
去程: 前村 — 中移动肇庆分公司 — 新市一医院 — 东岗路中 — 东岗路东 — 端州一路 — 工贸学校 — 蓝塘 — 梅亭 — 宾日 — 端砚文化村 — 市三院 — 黄岗 — 市四中 — 新仓 — 和平市场 — 和平东路 — 城东公园北门 — 古塔中路 — 市电大 — 端州区府 — 大花坛 — 口岸码头 — 崇禧塔 — 柑园市场 — 阅江楼 — 天宁南路 — 天宁中路 — 天宁北路 — 牌坊西 (30站)
回程: 牌坊西 — 天宁北路 — 天宁中路 — 天宁南路 — 阅江楼 — 柑园市场 — 崇禧塔 — 口岸码头 — 大花坛 — 端州区府 — 市电大 — 古塔中路 — 城东公园北门 — 和平东路 — 和平市场 — 新仓 — 市四中 — 黄岗 — 市三院 — 端砚文化村 — 宾日 — 梅亭 — 蓝塘 — 工贸学校 — 端州一路 — 东岗路东 — 东岗路中 — 新市一医院 — 中移动肇庆分公司 — 前村 (30站)