去程: 墩头客运站 — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 明珠花园 — 沈家门饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 永兴菜场 — 沈家门小学 — 莲欣公寓 — 龙门公寓 — 华荣公寓 — 东港贸易城 — 碧海莲缘 — 普陀中学 (18站)
回程: 普陀中学 — 碧海莲缘 — 东港贸易城 — 华荣公寓 — 龙门公寓 — 莲欣公寓 — 沈家门小学 — 永兴菜场 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 沈家门饭店 — 明珠花园 — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 墩头客运站 (18站)
去程: 鲁家峙 — 景海铭园 — 扬帆集团 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 墩头客运站 — 国际水产城 — 金洋花园 — 扬帆集团 — 海力生 — 伏虎路 — 东方红旅社 — 东河 — 天丰楼 — 永兴村 — 莲花公寓 — 祥云山庄(东港医院) — 新城花园 — 东港贸易城 — 欧尚超市 (21站)
回程: 欧尚超市 — 东港贸易城 — 新城花园 — 祥云山庄(东港医院) — 莲花公寓 — 永兴村 — 天丰楼 — 东河 — 东方红旅社 — 伏虎路 — 海力生 — 扬帆集团 — 金洋花园 — 国际水产城 — 墩头客运站 — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 扬帆集团 — 景海铭园 — 鲁家峙 (21站)
去程: 螺门 — 鱿鱼市场 — 平地水库东 — 大使岙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 秀竹庵 — 塔岭 — 邵岙 — 南岙 — 舵岙 — 大岭下 — 明珠花园 — 食品厂路 — 伏虎路 — 东方红酒店 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 大岭下 — 舵岙 — 南岙 — 月岙 — 塔岭 — 秀竹庵 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 大使岙 — 平地水库东 — 鱿鱼市场 — 螺门 (35站)
回程: 螺门 — 鱿鱼市场 — 平地水库东 — 大使岙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 秀竹庵 — 塔岭 — 月岙 — 南岙 — 舵岙 — 大岭下 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 东方红酒店 — 伏虎路 — 食品厂路 — 明珠花园 — 大岭下 — 舵岙 — 南岙 — 邵岙 — 塔岭 — 秀竹庵 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 大使岙 — 平地水库东 — 鱿鱼市场 — 螺门 (35站)
去程: 半升洞 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 明珠花园 — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 墩头市场(海珍苑) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 平阳工业区 — 普陀三中 — 舟渔公司 (20站)
回程: 舟渔公司 — 普陀三中 — 平阳工业区 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 墩头市场(海珍苑) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 明珠花园 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 半升洞 (20站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局(明珠花园) — 普陀汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 浅水湾 — 勾山 — 勾山电厂 — 新花村 — 泉水岙 — 山头黄村 — 山头黄(上洞岭、下洞岭、大浦岙,康庄工程) (28站)
回程: 山头黄(上洞岭、下洞岭、大浦岙,康庄工程) — 山头黄村 — 泉水岙 — 新花村 — 勾山电厂 — 勾山 — 浅水湾 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 普陀汽车站 — 交通局(明珠花园) — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (28站)
去程: 半升洞 — 机配市场 — 荷东 — 港都 — 荷外 — 龙眼 — 东河 — 海中洲饭店 — 沈家门饭店 — 交通局 — (明珠花园) — 汽车站 — 蒲湾一区 — 蒲湾二区 — 海珍苑(墩头市场) — 天打岩(金外滩) — 茶湾墩头 — 中沙头 — 兴业公司 — 海洋生物园区 — 板桥头 — 平阳浦 — 花坛 — 水岸丽都 — 小弯岭 — 芦花 — 赵家岙 — 塔岭 — 干施岙 — 电信大楼 — 柴家桥头 — 大展 — 上潘孙 — 上潘孙陈家 — 路下徐 — 松山村 — 茅洋 — 小展 — 北蝉 (39站)
回程: 北蝉 — 小展 — 茅洋 — 松山村 — 路下徐 — 上潘孙陈家 — 上潘孙 — 大展 — 柴家桥头 — 电信大楼 — 干施岙 — 塔岭 — 赵家岙 — 芦花 — 小弯岭 — 水岸丽都 — 花坛 — 平阳浦 — 板桥头 — 海洋生物园区 — 兴业公司 — 中沙头 — 茶湾墩头 — 天打岩(金外滩) — 海珍苑(墩头市场) — 蒲湾二区 — 蒲湾一区 — 汽车站 — (明珠花园) — 交通局 — 沈家门饭店 — 海中洲饭店 — 东河 — 龙眼 — 荷外 — 港都 — 荷东 — 机配市场 — 半升洞 (39站)