去程: 武商 — 文星学校 — 豉湖路 — 肉联 — 红星路 — 红门路 — 一医 — 五中 — 便河 — 工人文化宫 — 市报社 — 二医 — 洪家垸 — 少年宫 — 纺织大学 — 市政府 — 711 — 北湖小区 — 武德路口 — 就业局 — 东门 — 碑苑 — 黄金堂 — 市电视台 — 荆州天桥 — 市军分区 — 花台 — 五医 — 长江大学城中区 — 新南门 — 城南大市场 — 南环路 — 长江大学城南区 (33站)
回程: 长江大学城南区 — 南环路 — 城南大市场 — 新南门 — 长江大学城中区 — 五医 — 花台 — 市军分区 — 荆州天桥 — 市电视台 — 黄金堂 — 碑苑 — 东门 — 就业局 — 武德路口 — 北湖小区 — 711 — 市政府 — 纺织大学 — 少年宫 — 洪家垸 — 二医 — 市报社 — 工人文化宫 — 便河 — 五中 — 一医 — 红门路 — 红星路 — 肉联 — 豉湖路 — 文星学校 — 武商 (33站)
去程: 江津客运站 — 长大沙市区 — 一医 — 江汉 — 便河 — 绿化村 — 三岔路 — 公交二公司 — 文湖公园 — 古白云桥 — 太岳路 — 九曲桥 — 武德路 — 石油学院 — 金九龙大酒店 — 职业技术学院 — 老南门外 — 人民路口 — 郢都路口 — 长江大学城南区 — 白龙路 — 宽宏纸业 — 四机厂 — 龙王塘 — 气象局 — 长江大学西校区 (26站)
回程: 长江大学西校区 — 气象局 — 龙王塘 — 四机厂 — 宽宏纸业 — 白龙路 — 长江大学城南区 — 郢都路口 — 人民路口 — 老南门外 — 职业技术学院 — 金九龙大酒店 — 石油学院 — 武德路 — 九曲桥 — 太岳路 — 古白云桥 — 文湖公园 — 公交二公司 — 三岔路 — 绿化村 — 便河 — 江汉 — 一医 — 长大沙市区 — 江津客运站 (26站)