嘉兴公交 K21路
去程: 秀州中学 — 阳光小区 — 汽车北站 — 西马桥小区 — 求珠苑 — 三官塘 — 百花菜场 — 百花新村 — 同乐路 — 城北路 — 勤俭路 — 育子弄 — 安乐路 — 栅堰新村 — 洪波路(电子市场) — 陆家苑 — 友谊街 — 二环西路(洪兴西路) — 市运管处 — 洪兴花园 — 昌盛路 — 秀洲区政府 — 殷秀村 — 新安国际医院 — 秀洲区实验学校 — 秀园路 — 象贤 — 洪兴西路 — 好一家家居 — 玻璃厂 — 洪运路 — 化纤公司 — 捷顺 — 洪业路 — 加创路 — 陶泾村 — 高照街道 (37站)
回程: 高照街道 — 陶泾村 — 加创路 — 洪业路 — 捷顺 — 化纤公司 — 洪运路 — 玻璃厂 — 好一家家居 — 洪兴西路 — 象贤 — 秀园路 — 秀洲区实验学校 — 新安国际医院 — 殷秀村 — 秀洲区政府 — 昌盛路 — 洪兴花园 — 市运管处 — 二环西路(洪兴西路) — 友谊街 — 陆家苑 — 洪波路(电子市场) — 栅堰新村 — 安乐路 — 育子弄 — 勤俭路 — 城北路 — 同乐路 — 百花新村 — 百花菜场 — 三官塘 — 求珠苑 — 西马桥小区 — 汽车北站 — 阳光小区 — 秀州中学 (37站)
备注信息:
无