大连公交 414路
去程: 榆林街 — 榆水街 — 榆石街 — 工业大学 — 双欣园 — 玉湖街 — 水泥路 — 泡崖新村 — 泡崖村 — 友谊桥 — 周水子 — 迎客桥 — 周水前 — 周山街 — 新生路北 — 香周路 — 春柳河 — 工人村 — 香炉礁 — 鞍山路 — 大连西站 — 北岗桥 — 大连火车站 — 天津街 (24站)
回程: 天津街 — 大连火车站 — 北岗桥 — 大连西站 — 鞍山路 — 香炉礁 — 工人村 — 春柳河 — 香周路 — 周山街 — 周水前 — 迎客桥 — 周水子 — 友谊桥 — 泡崖村 — 泡崖新村 — 水泥路 — 玉湖街 — 双欣园 — 工业大学 — 榆石街 — 榆水街 — 榆林街 (23站)
备注信息:
无