长春公交 281路
去程: 中日联谊医院 — 北方市场 — 经纬南路 — 公平路 — 岭东路 — 安乐路 — 临河街 — 吉林街 — 长春大桥 — 南关 — 二道街 — 三道街 — 四道街 — 人民广场 — 重庆路 — 重庆路(清明街) — 北安路 — 新发路 — 胜利公园 — 青岛路 — 珠海路 — 长春站 (22站)
回程: 长春站 — 珠海路 — 青岛路 — 胜利公园 — 新发路 — 北安路 — 重庆路 — 民安路 — 般若寺 — 人民广场 — 四道街 — 三道街 — 二道街 — 南关 — 长春大桥 — 吉林街 — 临河街 — 安乐路 — 岭东路 — 公平路 — 经纬南路 — 北方市场 — 中日联谊医院 (23站)
备注信息:
无