荆州公交 13路
去程: 三岔路 — 沙市长途车站 — 三中 — 便河 — 江汉 — 一医 — 红门路 — 肉联 — 红星路 — 豉湖路 — 沙棉 — 三医 — 燎原小区 — 东区客运站 — 东印 — 沙隆达 — 月堤路 — 制管厂 — 窑湾市场 — 沙市农场 — 王桥 — 市农科所 — 扬场 — 红桥 — 潘市 — 江北中学 — 江北农场 (27站)
回程: 江北农场 — 江北中学 — 潘市 — 红桥 — 扬场 — 市农科所 — 王桥 — 沙市农场 — 窑湾市场 — 制管厂 — 月堤路 — 沙隆达 — 东印 — 东区客运站 — 燎原小区 — 三医 — 沙棉 — 豉湖路 — 红星路 — 肉联 — 红门路 — 一医 — 江汉 — 便河 — 三中 — 沙市长途车站 — 三岔路 (27站)
备注信息:
无