去程: 灵山胜境 — 碧波山庄 — 古竹 — 胜子岭 — 峰影西路 — 雪云路(博雅干细胞) — 啤酒花园 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 朝霞新村 — 狮王太湖水 — 种鸡场 — 8390厂 — 锡柴改装厂 — 陆马公路[湖山路] — 闾江 — 二湾 — 孟湾 — 杨湾 — 华藏 — 姚湾 — 基康里 — 石埠(湖景公墓) — 青龙山 — 梅园公交总站 — 梅园 — 开原寺 — 大渲(梁清路) — 荣巷西浜 — 荣巷东浜 — 震球服装厂 — 颐景花园 — 隐秀路[梁清路] — 滨湖区党校 — 西郊宾馆 — 青祁路[梁清路] — 无锡公交 — 公路处(梁溪大桥) — 市交通产业集团 — 永安桥 — 解放西路[县前街] — 火车站(西广场) (41站)
回程: 火车站(西广场) — 解放西路[县前街] — 永安桥 — 市交通产业集团 — 公路处(梁溪大桥) — 无锡公交 — 青祁路[梁清路] — 西郊宾馆 — 滨湖区党校 — 隐秀路[梁清路] — 颐景花园 — 震球服装厂 — 荣巷东浜 — 荣巷西浜 — 大渲(梁清路) — 开原寺 — 梅园 — 梅园公交总站 — 青龙山 — 石埠(湖景公墓) — 基康里 — 姚湾 — 华藏 — 杨湾 — 孟湾 — 二湾 — 闾江 — 陆马公路[湖山路] — 锡柴改装厂 — 8390厂 — 种鸡场 — 狮王太湖水 — 朝霞新村 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 啤酒花园 — 雪云路(博雅干细胞) — 峰影西路 — 胜子岭 — 古竹 — 碧波山庄 — 灵山胜境 (41站)
去程: 灵山胜境 — 碧波山庄 — 古竹 — 胜子岭 — 峰影西路 — 雪云路(博雅干细胞) — 啤酒花园 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 朝霞新村 — 狮王太湖水 — 种鸡场 — 8390厂 — 锡柴改装厂 — 陆马公路[湖山路] — 闾江 — 二湾 — 孟湾 — 杨湾 — 华藏 — 姚湾 — 基康里 — 石埠(湖景公墓) — 青龙山 — 梅园公交总站 — 梅园 — 开原寺 — 大渲(公益路) — 公益路[梁溪路] — 荣巷(607所) — 张巷 — 市手外科医院(第九人民医院) — 上里东 — 河埒口 — 四院 — 青山湾 — 青山支路[惠河路] — 锡惠公园 — 吟苑公园 — 龙光路[古华山路] — 惠通桥 — 望宾桥 — 101医院 — 新社桥 — 三院 — 庆丰桥 — 无锡中央车站(公交站B岛) (46站)
回程: 无锡中央车站(公交站B岛) — 三院 — 101医院 — 望宾桥 — 惠通桥 — 龙光路[古华山路] — 吟苑公园 — 锡惠公园 — 青山支路[惠河路] — 青山湾 — 四院 — 河埒口 — 上里东 — 市手外科医院(第九人民医院) — 张巷 — 荣巷(607所) — 公益路[梁溪路] — 开原寺 — 梅园 — 梅园公交总站 — 青龙山 — 石埠(湖景公墓) — 基康里 — 姚湾 — 华藏 — 杨湾 — 孟湾 — 二湾 — 闾江 — 陆马公路[湖山路] — 锡柴改装厂 — 8390厂 — 种鸡场 — 狮王太湖水 — 朝霞新村 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 啤酒花园 — 雪云路(博雅干细胞) — 峰影西路 — 胜子岭 — 古竹 — 碧波山庄 — 灵山胜境 (43站)
去程: 啤酒花园 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 朝霞新村 — 狮王太湖水 — 种鸡场 — 8390厂 — 锡柴改装厂 — 陆马公路[湖山路] — 闾江 — 环太湖公路[胡杨路] — 张野 — 镇北路 — 潭塘头 — 贲巷里 — 边巷 — 九龙湾 — 管家湾 — 姚湾 — 基康里 — 石埠(湖景公墓) — 梅园公交总站 — 梅园 — 开原寺 — 大渲(梁清路) — 荣巷西浜 — 荣巷东浜 — 震球服装厂 — 颐景花园 — 隐秀路[梁清路] — 滨湖区党校 — 泰康新村 — 河埒口 (32站)
回程: 河埒口 — 梁清路[青祁路] — 西郊宾馆 — 滨湖区党校 — 隐秀路[梁清路] — 颐景花园 — 震球服装厂 — 荣巷东浜 — 荣巷西浜 — 大渲(梁清路) — 开原寺 — 梅园 — 梅园公交总站 — 石埠(湖景公墓) — 基康里 — 姚湾 — 管家湾 — 九龙湾 — 边巷 — 贲巷里 — 潭塘头 — 镇北路 — 张野 — 环太湖公路[胡杨路] — 闾江 — 陆马公路[湖山路] — 锡柴改装厂 — 8390厂 — 种鸡场 — 狮王太湖水 — 朝霞新村 — 圣芭芭拉(乐山新村) — 啤酒花园 (33站)