去程: 火车站 — 牌湾 — 西站 — 金山桥 — 金山公园 — 桃西路 — 太平支路 — 鲇鱼套 — 大桥 — 疏港路 — 西小圩 — 沿河 — 吴家庄 — 勤丰 — 二重集团 — 李长荣化工 (16站)
回程: 李长荣化工 — 二重集团 — 勤丰 — 吴家庄 — 沿河 — 西小圩 — 疏港路 — 大桥 — 鲇鱼套 — 太平支路 — 桃西路 — 金山公园 — 金山桥 — 西站 — 牌湾 — 火车站 (16站)
去程: 世业洲音乐广场 — 常丰村 — 世业村委会 — 开心农场 — 四季春农业园 — 农场 — 沙窝村 — 卫星村 — 二十三圩 — 农贸市场 — 世业镇政府 — 江中桃园 — 高峰河 — 一水间 — 新河边 — 兴隆村委会 — 海事基地 — 黄天荡 — 世业旅游接待中心 — 大桥村 — 鲇鱼套 — 太平支路 — 桃西路 — 金山公园 — 金山桥 — 西站 — 牌湾 — 火车站 — 润州山路 — 一人医 — 迎江桥 (31站)
回程: 迎江桥 — 一人医 — 润州山路 — 火车站 — 牌湾 — 西站 — 金山桥 — 金山公园 — 桃西路 — 太平支路 — 鲇鱼套 — 大桥村 — 世业旅游接待中心 — 黄天荡 — 海事基地 — 兴隆村委会 — 新河边 — 一水间 — 高峰河 — 江中桃园 — 世业镇政府 — 农贸市场 — 二十三圩 — 卫星村 — 沙窝村 — 农场 — 四季春农业园 — 开心农场 — 世业村委会 — 常丰村 — 世业洲音乐广场 (31站)
去程: 南门汽车客运站 — 黄鹤山 — 南徐大道 — 黄山南路 — 中浩国际 — 黄山西路 — 城铁镇江站 — 牌湾 — 西站 — 和平路 — 江南新村 — 金山公园 — 桃西路 — 太平支路 — 鲇鱼套 — 大桥村 — 小桥 — 五摆渡 — 爱乡路 — 龙门村 — 西大圩 — 六摆渡 — 龙门港监处 — 龙门港区 (24站)
回程: 龙门港区 — 龙门港监处 — 六摆渡 — 西大圩 — 龙门村 — 爱乡路 — 五摆渡 — 小桥 — 大桥村 — 鲇鱼套 — 太平支路 — 桃西路 — 金山公园 — 江南新村 — 和平路 — 西站 — 牌湾 — 城铁镇江站 — 黄山西路 — 中浩国际 — 黄山南路 — 南徐大道 — 黄鹤山 — 南门汽车客运站 (24站)