去程: 东站(振兴路) — 佐店 — 树德路 — 小公园 — 人民路口 — 迎晖路口 — 青春路口 — 东岘路口 — 朝阳路口 — 建设路口 — 双岘路口 — 南街口(好乐多) — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (17站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口(好乐多) — 双岘路口 — 建设路口 — 朝阳路口 — 东岘路口 — 青春路口 — 迎晖路口 — 人民路口 — 小公园 — 树德路 — 佐店 — 东站(振兴路) (17站)
去程: 东站 — 佐店 — 树德路 — 小公园 — 艺海路 — 人民路 — 迎晖路 — 青春路 — 东岘路 — 朝阳路 — 双岘路 — 南街口 — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (17站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口 — 双岘路 — 朝阳路 — 东岘路 — 青春路 — 迎晖路 — 人民路 — 艺海路 — 小公园 — 树德路 — 佐店 — 东站 (17站)
去程: 三都胜景 — 勤裕 — 祥兰 — 前张 — 后赵 — 三都桥 — 下溪 — 小岭 — 毛竹园 — 南山 — 汽校 — 佐店 — 东站 — 树德路 — 艺海公园(新中医院) — 儿童公园 — 妇保院 — 中医院 — 南街口(好乐多) — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (24站)
回程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 南街口(好乐多) — 中医院 — 妇保院 — 儿童公园 — 艺海公园(新中医院) — 树德路 — 东站 — 佐店 — 汽校 — 南山 — 毛竹园 — 小岭 — 下溪 — 三都桥 — 后赵 — 前张 — 祥兰 — 勤裕 — 三都胜景 (24站)
去程: 西站 — 西牌楼 — 接官亭 — 人民医院 — 商城 — 新南路 — 水果市场 — 西苑里 — 振兴路口 — 建设路口 — 朝阳路口 — 东岘路口 — 青春路口 — 迎晖路口 — 人民路口 — 小公园 — 树德路口 — 佐店 — 汽校 — 南山 — 毛竹园 — 小岭 — 下溪 — 三都桥 — 下庄 — 厚奕 — 托塘下 — 白火上 (28站)
回程: 白火上 — 托塘下 — 厚奕 — 下庄 — 三都桥 — 下溪 — 小岭 — 毛竹园 — 南山 — 汽校 — 佐店 — 树德路口 — 小公园 — 人民路口 — 迎晖路口 — 青春路口 — 东岘路口 — 朝阳路口 — 建设路口 — 振兴路口 — 西苑里 — 水果市场 — 新南路 — 商城 — 人民医院 — 接官亭 — 西牌楼 — 西站 (28站)