去程: 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 西门路 — 城西一路 — 象山 — 五显冲 — 南隅路口 — 广源大厦 — 中心南路口 — 人民路口 — 人民路 — 募兴路 — 知政南 — 知政中 — 知政北 — 人民会堂 — 公园东 — 东关路 — 德兴 — 东候 — 圭阳路 — 葵博园 — 天子地公园 — 圭峰园林 — 圭峰食街 — 体育运动公园 — 滑草场 (28站)
回程: 滑草场 — 体育运动公园 — 圭峰食街 — 圭峰园林 — 天子地公园 — 葵博园 — 圭阳路 — 东候 — 德兴 — 华侨中学 — 冈州宾馆 — 人民会堂 — 知政北 — 知政中 — 知政南 — 募兴路 — 人民路 — 人民路口 — 中心南路口 — 广源大厦 — 南隅路口 — 五显冲 — 象山 — 城西一路 — 西门路 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 (28站)
去程: 紫云观 — 沙堤医院 — 石涧路口 — 金沙广场 — 葵湖路 — 西湖 — 仁义 — 南安路 — 新桥 — 象山 — 城西一路 — 象山公园 — 龙兴花园 — 育才路 — 公园西 — 人民会堂 — 知政北 — 知政中 — 知政南 — 冈州广场 — 东庆北(1) — 瑞峰花园 — 东庆南 — 振兴二路 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 (26站)
回程: 新汽车总站 — 侨兴南路 — 东甲市场 — 东甲小学 — 德宝电器厂 — 鸿发五金厂 — 东甲 — 侨兴南路 — 振兴二路 — 东庆南 — 瑞峰花园 — 东庆北(1) — 冈州广场 — 知政南 — 知政中 — 知政北 — 人民会堂 — 公园东 — 东关路 — 圭峰东 — 圭峰西 — 育才路 — 龙兴花园 — 象山公园 — 城西一路 — 象山 — 新桥 — 南安路 — 仁义 — 西湖 — 葵湖路 — 金沙广场 — 石涧路口 — 沙堤医院 — 紫云观 (35站)
去程: 新会旧车站 — 西园新村 — 石涧路口 — 金沙广场 — 葵湖 — 南安路 — 象山 — 城西一路 — 龙兴花园 — 人民会堂 — 知政北 — 知政南 — 冈州广场 — 东庆北(1) — 明兴路口 — 东庆北(2) — 振兴二路 — 侨兴南路 — 新会汽车总站 — 城轨新会站 (20站)
回程: 城轨新会站 — 新会汽车总站 — 侨兴南路 — 振兴二路 — 东庆北(2) — 明兴路口 — 东庆北(1) — 冈州广场 — 知政南 — 知政北 — 人民会堂 — 冈州宾馆 — 北园新村 — 育才路 — 龙兴花园 — 城西一路 — 象山 — 南安路 — 葵湖 — 金沙广场 — 石涧路口 — 西园新村 — 新会旧车站 (23站)