去程: 天润发 — 友谊新村 — 人民广场 — 吉山三村 — 章计村 — 迎春桥 — 湖东村 — 陆家坝 — 陆旺村 — 八里店 — 八里店新桥 — 计家湾 — 金洲钢管 — 前村村 — 升山 — 戴山叉口 — 廿五里牌 — 河西村 — 珍贝 — 织里叉口 — 富民路口 — 旧馆 — 晒家兜 — 三济桥 — 阮家兜 — 祜村 — 东上林村 — 东迁 — 东迁老桥 — 方丈港 — 南林大桥 — 地板城 — 泰安路 — 常增路北 — 适园路 — 区委区政府 — 泰安路车站 (37站)
回程: 泰安路车站 — 区委区政府 — 适园路 — 常增路北 — 泰安路 — 地板城 — 南林大桥 — 方丈港 — 东迁老桥 — 东迁 — 东上林村 — 祜村 — 阮家兜 — 三济桥 — 晒家兜 — 旧馆 — 富民路口 — 织里叉口 — 珍贝 — 河西村 — 廿五里牌 — 戴山叉口 — 升山 — 前村村 — 金洲钢管 — 计家湾 — 八里店新桥 — 八里店 — 陆旺村 — 陆家坝 — 湖东村 — 迎春桥 — 章计村 — 吉山三村 — 人民广场 — 友谊新村 — 天润发 (37站)
去程: 南门车站 — 一字桥 — 汽配城 — 迎春桥 — 湖东村 — 陆家坝 — 陆旺村 — 八里店 — 八里店新桥 — 计家湾 — 金洲钢管 — 前村村 — 升山 — 戴山叉口 — 廿五里牌 — 河西村 — 珍贝 — 织里叉口 — 富民路口 — 旧馆 — 晒家兜 — 三济桥 — 阮家兜 — 祜村 — 东上林村 — 东迁 — 东迁老桥 — 方丈港 — 南林大桥 — 地板城 — 泰安路车站 (31站)
回程: 泰安路车站 — 地板城 — 南林大桥 — 方丈港 — 东迁老桥 — 东迁 — 东上林村 — 祜村 — 阮家兜 — 三济桥 — 晒家兜 — 旧馆 — 富民路口 — 织里叉口 — 珍贝 — 河西村 — 廿五里牌 — 戴山叉口 — 升山 — 前村村 — 金洲钢管 — 计家湾 — 八里店新桥 — 八里店 — 陆旺村 — 陆家坝 — 湖东村 — 迎春桥 — 汽配城 — 一字桥 — 南门车站 (31站)