去程: 光大街 — 双牌坊 — 滨江路 — 沙湾 — 市委 — 龙井 — 恒和花苑 — 二十九中 — 大安 — 燊海井 — 烈士陵园 — 凉水井 — 凉高山 — 一碗水 — 大山铺 (15站)
回程: 大山铺 — 一碗水 — 凉高山 — 凉水井 — 燊海井 — 烈士陵园 — 大安 — 二十九中 — 恒和花苑 — 龙井 — 市委 — 沙湾 — 滨江路 — 双牌坊 — 光大街 (15站)
去程: 都市森林 — 雄飞.凯悦星城 — 市公安局招呼站 — 公交大厦 — 南湖国际社区 — 交通苑 — 客运总站 — 兴大电脑数码广场 — 九鼎百货 — 人人乐购物广场 — 康立医院 — 十字口 — 东方广场 — 灯杆坝 — 体育场 — 广华 — 肿瘤医院 — 大安 — 燊海井 — 烈士陵园 — 凉水井 — 凉高山 — 一碗水 — 恐龙馆 — 川南皮革城 (25站)
回程: 川南皮革城 — 恐龙馆 — 一碗水 — 凉高山 — 凉水井 — 烈士陵园 — 燊海井 — 大安 — 肿瘤医院 — 广华 — 五星街 — 彩灯公园 — 十字口 — 康立医院 — 人人乐购物广场 — 九鼎百货 — 兴大电脑数码广场 — 新美国际商城 — 客运总站 — 交通苑 — 南湖国际社区 — 公交大厦 — 市公安局招呼站 — 雄飞.凯悦星城 — 都市森林 (25站)