去程: 东站 — 中医院 — 公园桥 — 大戏院 — 迎幸桥 — 农工商 — 交通小区 — 西站 — 金马宾馆 — 延令路 — 银杏大厦 — 人民医院 — 二招 — 金凤商城 — 电信局 — 泰师 — 国庆新村 — 公安局 — 新华书店 — 星火路 — 电视台 — 隆泰大药房 — 东站 (23站)
回程: 东站 — 隆泰大药房 — 电视台 — 星火路 — 新华书店 — 公安局 — 国庆新村 — 泰师 — 电信局 — 金凤商城 — 二招 — 人民医院 — 银杏大厦 — 延令路 — 金马宾馆 — 西站 — 交通小区 — 农工商 — 迎幸桥 — 大戏院 — 公园桥 — 中医院 — 东站 (23站)
去程: 东站 — 隆泰大药房 — 电视台 — 新华书店 — 泰兴报社 — 国庆新村东大门 — 城区中队 — 市三高 — 三泰新村 — 审批中心 — 南门口 — 欧式花园 — 四牌楼 — 五亭桥 — 一方火锅城 — 工行 — 文峰服饰 — 西城中学防疫站 — 延令路 — 金马宾馆 — 西站 — 交通小区 — 农工商 — 迎幸桥 — 公路站 — 海事处 — 皮防院 — 交通驾校 — 石配厂 — 交警大队 — 苏中批发城 (31站)
回程: 苏中批发城 — 交警大队 — 石配厂 — 交通驾校 — 皮防院 — 海事处 — 公路站 — 迎幸桥 — 农工商 — 交通小区 — 西站 — 金马宾馆 — 延令路 — 西城中学防疫站 — 文峰服饰 — 工行 — 一方火锅城 — 五亭桥 — 四牌楼 — 欧式花园 — 南门口 — 审批中心 — 三泰新村 — 市三高 — 城区中队 — 国庆新村东大门 — 泰兴报社 — 新华书店 — 电视台 — 隆泰大药房 — 东站 (31站)