环形车: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 博大医药 — 辽化宾馆 — 小区 — 三院 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家 — 香港花园 — 文圣仪表 — 宏伟桥 — 小打白 — 大打白 — 加工厂 — 宏伟化工 — 挂面厂 — 设计院 — 广发证券 — 辽化 — 文化宫 — 一小 — 辽化医院北站 — 康乐 — 海尔 — 亿方 — 辽化高中 — 信达证券 — 区政府 — 美林园 — 忠旺铝材 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 三院 — 小区 — 辽化宾馆 — 博大医药 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (56站)
去程: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 木鱼石 — 普化小学 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 香港花园 — 成旺花园 — 检车线 — 杨家 — 货运处 — 崔家 — 孤榆树 — 道口 — 八家子 — 峨嵋 — 沙坨子 — 汤庙子 — 高城子 — 大屯 — 中心小学 — 小屯 (31站)
回程: 小屯 — 中心小学 — 大屯 — 高城子 — 汤庙子 — 沙坨子 — 峨嵋 — 八家子 — 道口 — 孤榆树 — 崔家 — 货运处 — 杨家 — 检车线 — 成旺花园 — 香港花园 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 海尔 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 普化小学 — 木鱼石 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (31站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 广发证券 — 建行 — 京都 — 金地旅行社 — 一高中 — 博大医药 — 辽化宾馆 — 小区 — 三院 — 小南门 — 曙光 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家 — 博艺学校 — 雅朝 — 杜家 — 铝材厂 — 信达证券 — 辽化高中 — 亿方 — 新海尔 — 康乐 — 医院 — 一小 — 文化宫 — 辽化 — 广发证券 — 设计院 — 挂面厂 — 宏伟化工 — 加工厂 — 大打白 — 小打白 — 宏伟桥 — 文圣仪表 — 香港花园 — 徐家 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 三院 — 小区 — 辽化宾馆 — 博大医药 — 一高中 — 金地旅行社 — 京都 — 建行 — 广发证券 — 广佑寺 — 站前 (55站)
环形车: 前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 鸿雁超市 — 东二道街 — 文圣交警 — 东小什 — 酒厂 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 博艺学校 — 雅朝 — 忠旺铝材 — 杜家 — 宏伟区政府 — 信达证券 — 荣华路 — 荣华超市 — 高层 — 设计院 — 广发证券 — 辽化 — 辽化二招 — 十九中 — 二区 — 二十区 — 辽化医院 — 辽化医院北站 — 康乐 — 新宇海尔 — 亿方 — 辽化高中 — 信达证券 — 宏伟区政府 — 美林园 — 忠旺 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 海尔 — 酒厂 — 东小什 — 文圣交警 — 鸿雁超市 — 安居小区 — 大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (62站)
环形车: 站前 — 广佑寺 — 糖尿病医院 — 市医院 — 四道街 — 新华路大商电器 — 华兴大厦 — 海鲜大市场 — 大市场 — 通达支行 — 海尔 — 小南门 — 一职专 — 太子河交警 — 加油站 — 徐家屯 — 博艺学校 — 雅朝 — 忠旺铝材厂 — 杜家 — 宏伟区政府 — 信达证券 — 维康大药房[8684] — 龙城佰丽[8684] — 辽宁工业大学[8684] — 亿方 — 新宇海尔 — 康乐 — 辽化医院北站 — 辽化医院 — 二十区 — 二区 — 十九中 — 广发证券 — 辽化设计院 — 高层 — 荣华市场 — 荣华路 — 辽化高中 — 辽宁工业大学[8684] — 龙城佰丽[8684] — 维康大药房[8684] — 信达证券 — 宏伟区政府 — 杜家 — 忠旺铝材厂 — 雅朝 — 博艺学校 — 徐家屯 — 加油站 — 太子河交警 — 一职专 — 小南门 — 通达支行 — 大市场 — 海鲜大市场 — 华兴大厦 — 新华路大商电器 — 四道街 — 市医院 — 糖尿病医院 — 广佑寺 — 站前 (63站)