途径“肖渡”的公交线路
去程: 火车站 — 抗战路 — 市二院 — 渭城市场 — 团结路口 — 酿造厂 — 财院 — 氮肥厂 — 苏家寨 — 高干渠 — 南上召 — 北上召 — 庞东 — 庞刘 — 双照 — 肖渡 — 西城 — 骏马路口 — 北堡子 — 上寨子 — 上南宁 — 骏马 — 双佛曹 — 北庄 — 卢家村 — 豆腐刘 (26站)
回程: 豆腐刘 — 卢家村 — 北庄 — 双佛曹 — 骏马 — 上南宁 — 上寨子 — 北堡子 — 骏马路口 — 西城 — 肖渡 — 双照 — 庞刘 — 庞东 — 北上召 — 南上召 — 高干渠 — 苏家寨 — 氮肥厂 — 财院 — 酿造厂 — 团结路口 — 渭城市场 — 市二院 — 抗战路 — 火车站 (26站)