去程: 客运中心 — 市政府 — 山峰寺 — 吉利 — 丁家洋 — 礁墩 — 大田医院 — 横溪 — 两头门 — 江根 — 猫狸岭 — 仙人桥 (12站)
回程: 仙人桥 — 猫狸岭 — 江根 — 两头门 — 横溪 — 大田医院 — 礁墩 — 丁家洋 — 吉利 — 山峰寺 — 市政府 — 客运中心 (12站)
去程: 客运中心 — 市政府 — 山峰寺 — 吉利 — 丁家洋 — 礁墩 — 大田医院 — 横溪 — 两头门 — 江根 — 猫狸岭 — 仙人桥 (12站)
回程: 仙人桥 — 猫狸岭 — 江根 — 两头门 — 横溪 — 大田医院 — 礁墩 — 丁家洋 — 吉利 — 山峰寺 — 市政府 — 客运中心 (12站)