去程: 蓝田客运站 — 五星小学 — 黄桷坪 — 杨桥十字路口 — 塘湾 — 老房子 — 黄坝 — 滩子口 — 李湾 — 万寿桥 — 铜鼓山 — 陈公堂 — 刘咀 — 下桥 — 潘村 — 斑竹林 — 桔子坎 — 冲子头 — 石桩大田 — 泰兆路口 — 泰安 — 泰安镇政府 (22站)
回程: 泰安镇政府 — 泰安 — 泰兆路口 — 石桩大田 — 冲子头 — 桔子坎 — 斑竹林 — 潘村 — 下桥 — 刘咀 — 陈公堂 — 铜鼓山 — 万寿桥 — 李湾 — 滩子口 — 黄坝 — 老房子 — 塘湾 — 杨桥十字路口 — 黄桷坪 — 五星小学 — 蓝田客运站 (22站)
去程: 蓝田客运站 — 五星小学 — 黄桷坪 — 杨桥十字路口 — 棉花山 — 塘湾 — 老房子 — 黄坝 — 滩子口 — 万寿桥 — 李湾 — 铜鼓山 — 陈公堂 — 刘咀 — 下桥 — 潘村 — 斑竹林 — 桔子坎 — 新房子 — 土地坝 — 鱼塘湾 — 糖厂 — 长江村 — 龙头铺 — 酒谷大道中段 — 酒业园区 — 黄舣 — 石面村 — 大老湾 — 新街堂 — 新街堂五社 — 蟠龙 — 输气站 — 人脑岩 — 弥陀路口 — 弥陀 (36站)
回程: 弥陀 — 弥陀路口 — 人脑岩 — 输气站 — 蟠龙 — 新街堂五社 — 新街堂 — 大老湾 — 石面村 — 黄舣 — 酒业园区 — 酒谷大道中段 — 龙头铺 — 长江村 — 糖厂 — 鱼塘湾 — 土地坝 — 新房子 — 桔子坎 — 斑竹林 — 潘村 — 下桥 — 刘咀 — 陈公堂 — 铜鼓山 — 李湾 — 万寿桥 — 滩子口 — 黄坝 — 老房子 — 塘湾 — 棉花山 — 杨桥十字路 — 黄桷坪 — 五星小学 — 蓝田客运站 (36站)