去程: 新生活家居广场 — 果园路口 — 花鸟市场 — 澄江交管所 — 教师新村 — 天鹤菜场 — 春晖路口 — 文定菜场 — 朝阳关(东) — 香叶路 — 朝阳公园 — 市中 — 健康菜场 — 新百业广场 — 小商品市场 — 暨阳路口 — 中山站 — 西门(刘天华故居) — 西郊 — 西郊中心小学 — 西杏新村 — 西园新村 — 璜塘上村 — 通运村 — 江南批发市场(食品城) — 江阴学院 (26站)
回程: 江阴学院 — 江南批发市场(食品城) — 通运村 — 璜塘上村 — 西园新村 — 西杏新村 — 西郊中心小学 — 西郊 — 西门(刘天华故居) — 中山站 — 暨阳路口 — 小商品市场 — 新百业广场 — 健康菜场 — 市中 — 朝阳公园 — 香叶路 — 朝阳关(东) — 文定菜场 — 春晖路口 — 天鹤菜场 — 教师新村 — 澄江交管所 — 花鸟市场 — 果园路口 — 新生活家居广场 (26站)