途径“五凤垟东路”的公交线路
去程: 瞿溪车站 — 江垟 — 江南站 — 岭根 — 天长村 — 泽雅医院 — 泽雅镇政府 — 源口 — 李家泽 — 雷峰 — 麻芝川 — 林岙 — 东山路口 — 小溪站 — 西山村 — 基田 — 古双 — 支坑村 — 五凤垟东路 — 五凤垟乡政府 — 桐桥头路 — 下步园 — 东岸 — 东湾 — 包岙村 (25站)
回程: 包岙村 — 东湾 — 东岸 — 下步园 — 桐桥头路 — 五凤垟乡政府 — 五凤垟东路 — 支坑村 — 古双 — 基田 — 西山村 — 小溪站 — 东山路口 — 林岙 — 麻芝川 — 雷峰 — 李家泽 — 源口 — 泽雅镇政府 — 泽雅医院 — 天长村 — 岭根 — 江南站 — 江垟 — 瞿溪车站 (25站)