去程: 长安 — 大型 — 茗山 — 新华 — 沈士信用社 — 沈士 — 坟桥头 — 吴家角 — 张介埭 — 永福公园 — 永福 — 家纺城 — 七号桥 — 海航建材市场 — 西塘弯路口 — 华宇商城 — 双林小学 — 长树路口 — 余二高 — 桂花城 — 体育路(技校) — 凤仪家园 — 临平南站 (23站)
回程: 临平南站 — 凤仪家园 — 体育路(技校) — 桂花城 — 余二高 — 长树路口 — 双林小学 — 华宇商城 — 西塘弯路口 — 海航建材市场 — 七号桥 — 家纺城 — 永福 — 永福公园 — 张介埭 — 吴家角 — 坟桥头 — 沈士 — 沈士信用社 — 新华 — 茗山 — 大型 — 长安 (23站)
去程: 客运中心 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 郎家浜 — 大转盘 — 联胜 — 同仁 — 金水桥 — 张家场 — 群新 — 扁梁桥 — 姚家埭 — 前木埭 — 包王 — 群益 — 郭店路口 — 众联 — 严家埭 — 联丰 — 广福 — 建农 — 陈岸 — 和平 — 民谊 — 龙安大桥 — 沈花园 — 肖王 — 长安公墓 — 老庄 — 徐祖墙 — 花卉园区 — 张家桥 — 孙家溇 — 坝头桥 — 庙埭廊 — 唐家角 — 沈士 — 坟桥头 — 吴家角 — 张介埭 — 永福公园 — 永福 — 家纺城 (44站)
回程: 家纺城 — 永福 — 永福公园 — 张介埭 — 吴家角 — 坟桥头 — 沈士 — 唐家角 — 庙埭廊 — 坝头桥 — 孙家溇 — 张家桥 — 花卉园区 — 徐祖墙 — 老庄 — 长安公墓 — 肖王 — 沈花园 — 龙安大桥 — 民谊 — 和平 — 陈岸 — 建农 — 广福 — 联丰 — 严家埭 — 众联 — 郭店路口 — 群益 — 包王 — 前木埭 — 姚家埭 — 扁梁桥 — 群新 — 张家场 — 金水桥 — 同仁 — 联胜 — 大转盘 — 郎家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 客运中心 (44站)