途径“文昌公交站”的公交线路
去程: 邹区公交中心站[回车场] — 东方学校 — 向阳桥[邹区] — 周家大村 — 包家塘 — 邹新花园 — 新街[邹新路] — 大巷村 — 里河坝 — 卜弋桥东 — 卜弋桥 — 张巷村 — 刘家头村 — 琵琶墩东 — 琵琶墩 — 泰村西桥 — 徐家湾 — 东山房 — 琵琶墩村委 — 创新桥[琵琶墩] — 文昌村委 — 文昌公交站 (22站)
回程: 文昌公交站 — 文昌村委 — 创新桥[琵琶墩] — 琵琶墩村委 — 东山房 — 徐家湾 — 泰村西桥 — 琵琶墩 — 泰村小学 — 仲良桥 — 细米桥 — 庙头桥 — 凌庄公交站 — 庙头桥 — 细米桥 — 仲良桥 — 泰村小学 — 琵琶墩东 — 刘家头村 — 张巷村 — 卜弋桥 — 卜弋桥东 — 里河坝 — 大巷村 — 新街[邹新路] — 邹新花园 — 包家塘 — 周家大村 — 向阳桥[邹区] — 东方学校 — 邹区公交中心站[回车场] (31站)