去程: 火车站 — 大市场 — 站百(富豪酒店) — 普临(大和) — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 财政局 — 公交公司 — 林业局 — 合力市场 — 建设局 — 卫士小区 — 海岫铁路 — 西艾 — 东艾 (19站)
回程: 东艾 — 西艾 — 海岫铁路 — 卫士小区 — 建设局 — 合力市场 — 林业局 — 公交公司 — 财政局 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 普临(大和) — 站百(富豪酒店) — 大市场 — 火车站 (19站)
去程: 体育场 — 党校 — 新东市场 — 有线电视台 — 二中 — 房产处 — 设计院 — 市医院 — 卫星小区 — 太和 — 图书馆 — 防疫站 — 前进小学 — 工商局 — 国税局 — 人保 — 四中 — 中医院 — 富豪酒店 — 站百 — 大市场 — 火车站 — 物资局 — 消防中队 — 普临 — 大和 — 建行 — 宾馆 — 市委 — 中国联通公司 — 万和城 — 海城大酒店 — 财政局 — 公交公司 — 林业局 — 合力 — 建设局 — 卫士小区 — 田水小区 — 体育场 (40站)
回程: 体育场 — 田水小区 — 卫士小区 — 建设局 — 合力 — 林业局 — 公交公司 — 财政局 — 海城大酒店 — 万和城 — 中国联通公司 — 市委 — 宾馆 — 建行 — 大和 — 普临 — 消防中队 — 物资局 — 火车站 — 大市场 — 站百 — 富豪酒店 — 中医院 — 四中 — 人保 — 国税局 — 工商局 — 前进小学 — 防疫站 — 图书馆 — 太和 — 卫星小区 — 市医院 — 设计院 — 房产处 — 二中 — 有线电视台 — 新东市场 — 党校 — 体育场 (40站)