去程: 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 南区中学 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 竹园小区 (17站)
回程: 竹园小区 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — 南区中学 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 (17站)
去程: 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 科技馆 — 总工会 — 洪山工业区 — 利郎 — 普照 — 中国银行 — 青阳派出 — 所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟居委会 (21站)
回程: 双沟居委会 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 所 — 青阳派出 — 中国银行 — 普照 — 利郎 — 洪山工业区 — 总工会 — 科技馆 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 (21站)
去程: SM广场 — 华泰小区 — 规划建设局 — 行政审批中心 — 图书馆 — 博物馆 — 南区中学 — 世纪华廷小区 — 福 — 璟·瑞璟小区 — 体育馆 — 世纪豪园小区 — 地税局 — 曾井 — 晋江酒厂 — 旧公交 — 大剧院 — 帝豪酒店 — 晋江汽车站 — 中医院 — 赤西 — 宝龙酒店 — 双沟 — 绿洲公园 — 庆莲寺 (25站)
回程: 庆莲寺 — 绿洲公园 — 双沟 — 宝龙酒店 — 赤西 — 中医院 — 晋江汽车站 — 帝豪酒店 — 大剧院 — 旧公交 — 晋江酒厂 — 曾井 — 地税局 — 世纪豪园小区 — 体育馆 — 璟·瑞璟小区 — 福 — 世纪华廷小区 — 南区中学 — 博物馆 — 图书馆 — 行政审批中心 — 规划建设局 — 华泰小区 — SM广场 (25站)