去程: 客运中心 — 百合新城 — 宏达学校 — 残联 — 消防大队 — 教育园区 — 钱江生化 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 唐家庄 — 联红 — 龙晓 — 袁花东 — 袁花宾馆 — 袁花 (26站)
回程: 袁花 — 袁花宾馆 — 袁花东 — 龙晓 — 联红 — 唐家庄 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 钱江生化 — 教育园区 — 消防大队 — 残联 — 宏达学校 — 百合新城 — 客运中心 (26站)
去程: 火车站 — 龙祥大酒店 — 国税局 — 联合路口 — 梅园公园 — 嘉海联合路口 — 皮革城 — 田上埭 — 新庄 — 经编园区 — 红旗路口 — 朗家浜 — 大转盘 — 新中 — 裴家埭 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 唐家庄 — 皋家石桥 — 沈家场 — 莫家桥 — 袁花北 — 袁花农贸市场 — 袁花东 — 镇东 — 黄山桥 — 黄山 — 勤建 — 北池桥 — 尖山水果市场 — 群乐 — 邬家桥 — 凤凰山 — 袁尖线新民路口 — 尖山新区 (41站)
回程: 尖山新区 — 袁尖线新民路口 — 凤凰山 — 邬家桥 — 群乐 — 尖山水果市场 — 北池桥 — 勤建 — 黄山 — 黄山桥 — 镇东 — 袁花东 — 袁花农贸市场 — 袁花北 — 莫家桥 — 沈家场 — 皋家石桥 — 唐家庄 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 裴家埭 — 新中 — 大转盘 — 朗家浜 — 红旗路口 — 经编园区 — 新庄 — 田上埭 — 皮革城 — 嘉海联合路口 — 梅园公园 — 联合路口 — 国税局 — 龙祥大酒店 — 火车站 (41站)
去程: 海宁客运中心 — 城南大道海昌路口 — 周家场 — 范新桥 — 卫星 — 马桥医院 — 马桥街 — 支宁路口 — 潘家场 — 湖塘 — 联民路口 — 棱秀桥 — 美大 — 承花 — 谈桥 — 董家场 — 东庄 — 长山河 — 石泉 — 石泉加油站 — 杜家村 — 联新 — 韩家桥 — 汇丰家具厂 — 通元 — 新石 — 浦漾 — 新浦 — 磨子桥 — 长河 — 倪家木桥 — 庞村 — 六忠 — 三湾 — 六里 — 红河桥 — 澉浦 — 南北湖 (38站)
回程: 南北湖 — 澉浦 — 红河桥 — 六里 — 三湾 — 六忠 — 庞村 — 倪家木桥 — 长河 — 磨子桥 — 新浦 — 浦漾 — 新石 — 通元 — 汇丰家具厂 — 韩家桥 — 联新 — 杜家村 — 石泉加油站 — 石泉 — 长山河 — 东庄 — 董家场 — 谈桥 — 承花 — 美大 — 棱秀桥 — 联民路口 — 湖塘 — 潘家场 — 支宁路口 — 马桥街 — 马桥医院 — 卫星 — 范新桥 — 周家场 — 城南大道海昌路口 — 海宁客运中心 (38站)