去程: 峡山生态经济发展区 — 庞家山后 — 涝埠子 — 后甘棠 — 南赵家 — 太保庄街办 — 太保屯 — 甘丈路昌峡路口 — 宫家屯 — 太保庄交管所 — 丈岭站 — 东龙湾 — 丈岭医院 — 潍胶路口[丈岭] (14站)
回程: 潍胶路口[丈岭] — 丈岭医院 — 东龙湾 — 丈岭站 — 太保庄交管所 — 宫家屯 — 甘丈路昌峡路口 — 太保屯 — 太保庄街办 — 南赵家 — 后甘棠 — 涝埠子 — 庞家山后 — 峡山生态经济发展区 (14站)
去程: 峡山生态经济发展区 — 庞家山后 — 涝埠子 — 后甘棠 — 南赵家 — 太保庄街办 — 太保屯 — 峡宁街昌峡路口 — 宫家屯 — 太保庄交管所 — 丈岭站 — 东龙湾 — 丈岭医院 — 潍胶路口[丈岭] — 西白家营 — 邱家屯 — 前武兰 — 武巽屯 — 潘刘屯 — 东新村 — 西新村 — 刘家沟 — 后店 — 郑公交管所 — 郑公街办 (25站)
回程: 郑公街办 — 郑公交管所 — 后店 — 刘家沟 — 西新村 — 东新村 — 潘刘屯 — 武巽屯 — 前武兰 — 邱家屯 — 西白家营 — 潍胶路口[丈岭] — 丈岭医院 — 东龙湾 — 丈岭站 — 太保庄交管所 — 宫家屯 — 峡宁街昌峡路口 — 太保屯 — 太保庄街办 — 南赵家 — 后甘棠 — 涝埠子 — 庞家山后 — 峡山生态经济发展区 (25站)