去程: 泰兴路站 — 幸福花园 — 靖江路 — 公交一公司 — 王串场 — 芳景里 — 王串场四号路 — 润园里 — 北站体育场 — 北宁公园 — 北站 — 河北四马路 — 新开桥 — 第一医院 — 东海花园 — 瑜峰园 — 丁字沽一号路 — 丁字沽 — 丁字沽四段 — 丁字沽八段 — 丁字沽十三段 — 本溪路 — 本溪楼(本溪影院) — 本溪楼 — 裕国楼 — 千里堤翠溪园 — 商业大学 — 刘家房子 — 荣国道 — 瑞通里 — 瑞达里 — 龙舞道(龙武道) — 瑞景小学 — 瑞景西道 — 秋瑞家园 — 龙洲道站 (36站)
回程: 龙洲道站 — 秋瑞家园 — 瑞景西道 — 瑞景小学 — 龙舞道(龙武道) — 瑞达里 — 瑞通里 — 荣国道 — 刘家房子 — 商业大学 — 千里堤翠溪园 — 裕国楼 — 本溪楼 — 本溪楼(本溪影院) — 本溪路 — 丁字沽十三段 — 丁字沽八段 — 丁字沽四段 — 丁字沽 — 丁字沽一号路 — 瑜峰园 — 东海花园 — 第一医院 — 新开桥 — 河北四马路 — 北站 — 北宁公园 — 北站体育场 — 润园里 — 王串场四号路 — 芳景里 — 王串场 — 公交一公司 — 靖江路 — 幸福花园 — 泰兴路站 (36站)
去程: 泰兴路站 — 廉江里 — 靖江路 — 昆山里 — 如东里 — 嵩山里 — 正义道 — 常州道 — 中北里 — 长征路 — 唐家口 — 大光明桥 — 小白楼 — 湖北路 — 长沙路 — 滨江道(乐宾百货) — 总医院 — 新兴路 — 天大宿舍 — 西湖村 — 龙井里 — 世通大厦 — 风荷园 — 卧龙北里 — 宜宾里(842路) — 罗江西里 — 咸阳北里 — 嘉陵南里站 (28站)
回程: 嘉陵南里站 — 咸阳北里 — 罗江西里 — 宜宾里 — 卧龙北里 — 风荷园 — 世通大厦 — 龙井里 — 西湖村 — 天大宿舍 — 六里台桥 — 新兴路 — 总医院 — 鞍山道 — 滨江道(吉利大厦) — 长沙路 — 湖北路 — 小白楼 — 大光明桥 — 唐家口 — 长征路 — 中北里 — 常州道 — 正义道 — 嵩山里 — 如东里 — 昆山里 — 靖江路 — 廉江里 — 泰兴路站 (30站)