途径“孙家厂”的公交线路
去程: 百汇商城 — 交通局 — 马仔头 — 中医院 — 康都小区 — 樟树井 — 友联庄园 — 印铁厂 — 龙口凉亭 — 变电站 — 花篢路口 — 养老院 — 货场 — 新寨路口 — 孙家厂 — 徐排 — 盘村 — 牛福屯路口 — 牛福屯 — 板岸 — 底下村 — 大莫村委 — 寺岭 — 黑云屯 — 禧蒸木业 — 覃家路口 — 绥福村路口 — 云村坝 — 小勃村 — 中学路口 — 大塘街 — 大塘小学 — 新街口 (33站)
回程: 新街口 — 大塘小学 — 大塘街 — 中学路口 — 小勃村 — 云村坝 — 绥福村路口 — 覃家路口 — 禧蒸木业 — 黑云屯 — 寺岭 — 大莫村委 — 底下村 — 板岸 — 牛福屯 — 牛福屯路口 — 盘村 — 徐排 — 孙家厂 — 新寨路口 — 货场 — 养老院 — 花篢路口 — 变电站 — 龙口凉亭 — 印铁厂 — 友联庄园 — 樟树井 — 康都小区 — 中医院 — 马仔头 — 交通局 — 百汇商城 (33站)