去程: 前进路口 — 伊甸园 — 西关口 — 书院街口 — 市水泥厂 — 西上庄 — 山口 — 西洼 — 东岭头 — 西岭头 — 东沟 — 辛壁 — 川底 — 和村 — 小河口 — 苇町 — 马尧头 — 周村 (18站)
回程: 周村 — 马尧头 — 苇町 — 小河口 — 和村 — 川底 — 辛壁 — 东沟 — 西岭头 — 东岭头 — 西洼 — 山口 — 西上庄 — 市水泥厂 — 书院街口 — 西关口 — 伊甸园 — 前进路口 (18站)
去程: 前进路口 — 伊甸园 — 西关口 — 书院街口 — 市水泥厂 — 西上庄 — 山口 — 西洼 — 东岭头 — 西岭头 — 东沟 — 辛壁 — 川底 — 和村 — 小河口 — 苇町 — 马尧头 — 周村 (18站)
回程: 周村 — 马尧头 — 苇町 — 小河口 — 和村 — 川底 — 辛壁 — 东沟 — 西岭头 — 东岭头 — 西洼 — 山口 — 西上庄 — 市水泥厂 — 书院街口 — 西关口 — 伊甸园 — 前进路口 (18站)