去程: 街心公园 — 东关 — 云中商城 — 城中诚 — 齐家坡 — 沙岭 — 寺儿村 — 小南头 — 艾庄 — 塔村 (10站)
回程: 塔村 — 艾庄 — 小南头 — 寺儿村 — 沙岭 — 齐家坡 — 城中诚 — 云中商城 — 东关 — 街心公园 (10站)
去程: 火车站 — 西马路 — 玄东门 — 黄花街 — 物价局(二机电) — 龙园 — 生态园北 — 生态园路 — 生态园 — 御馨花都 — 政务审批中心 — 市检察院(沙岭) — 水泊寺 — 石家寨村 — 市委党校 — 蔚洲疃 — 解庄 — 倍加造西 — 倍加造东 — 飞机场 (20站)
回程: 飞机场 — 倍加造东 — 倍加造西 — 解庄 — 蔚洲疃 — 市委党校 — 石家寨村 — 水泊寺 — 市检察院(沙岭) — 政务审批中心 — 御馨花都 — 生态园 — 生态园路 — 生态园北 — 龙园 — 物价局(二机电) — 黄花街 — 玄东门 — 西马路 — 火车站 (20站)
去程: 公交寺儿村车场 — 寺儿村 — 沙岭村东 — 文兴路南 — 大同二中 — 市妇幼医院 — 政务大厅 — 市检察院 — 御河西路迎宾街口 — 御河西路北都街口 — 御鑫亮城小区 — 和阳南门 — 御鑫商贸城西门 — 大同市委 — 铁牛里 — 大都府小区 — 北都丽园小区 — 北辰花园小区东门 — 白马城村 — 马家小村 — 马站 — 古店镇政府 — 古店村 — 古店村北口 (24站)
回程: 古店村北口 — 古店村 — 古店镇政府 — 马站 — 马家小村 — 白马城村 — 北辰花园小区东门 — 北都丽园小区 — 大都府小区 — 铁牛里 — 大同市委 — 御鑫商贸城西门 — 和阳南门 — 御鑫亮城小区 — 御河西路北都街口 — 御河西路迎宾街口 — 市检察院 — 政务大厅 — 市妇幼医院 — 大同二中 — 文兴路南 — 沙岭村东 — 寺儿村 — 公交寺儿村车场 (24站)