去程: 三灶 — 映月新村 — 唐人街 — 月堂 — 中南修理厂 — 日东涂料 — 机场北路南 — 精钰科技 — 嘉美公司 — 草津公司 — 金湖路西 — 日高公司 — 名都 — 华谷电机 — 虹阳路北 — 金海岸派出所 — 金都大厦 — 金海岸中学 — 海华小学 — 金海岸市场 — 黄绿背 — 遵义医学院 — 生化制药厂 — 油码头 — 吉林大学东门 — 海澄工业区 — 上表 — 航展馆 — 田心 — 正表 — 候机大楼 — 珠海机场 (32站)
回程: 珠海机场 — 候机大楼 — 正表 — 田心 — 航展馆 — 上表 — 海澄工业区 — 吉林大学东门 — 油码头 — 生化制药厂 — 遵义医学院 — 黄绿背 — 金海岸市场 — 海华小学 — 金海岸中学 — 金都大厦 — 金海岸派出所 — 虹阳路北 — 华谷电机 — 名都 — 日高公司 — 金湖路西 — 草津公司 — 嘉美公司 — 精钰科技 — 机场北路南 — 日东涂料 — 中南修理厂 — 月堂 — 唐人街 — 映月新村 — 三灶 (32站)
去程: 三灶 — 映月新村 — 三灶文化中心 — 风水塘广场 — 凤鸣市场 — 机场北路南 — 精钰科技 — 嘉美公司 — 草津公司 — 金湖路西 — 日高公司 — 名都 — 华谷电机 — 虹阳路北 — 金海岸派出所 — 金都大厦 — 金海岸中学 — 海华小学 — 金海岸市场 — 金海岸市场东 (20站)
回程: 金海岸市场东 — 金海岸市场 — 海华小学 — 金海岸中学 — 金都大厦 — 金海岸派出所 — 虹阳路北 — 华谷电机 — 名都 — 日高公司 — 金湖路西 — 草津公司 — 嘉美公司 — 精钰科技 — 机场北路南 — 凤鸣市场 — 风水塘广场 — 三灶文化中心 — 映月新村 — 三灶 (20站)