北京公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
北京公交线路: 1-599路 601-799路 801-999路 短途专线 快速公交 轨道交通 通勤快车 地铁摆站车 祥龙公交(运通) 旅游观光 机场大巴 远郊区县 水上航线
去程: 斋堂 — 斋堂镇政府 — 斋堂西口 — 西斋堂 — 爨底村路口 — 达摩口 — 清水镇政府 — 上清水 — 清水镇新村 — 百花山路口 — 粱家铺 — 塔河 — 龙王口 — 黄塔 — 黄安坨 (15站)
回程: 黄安坨 — 黄塔 — 龙王口 — 塔河 — 粱家铺 — 百花山路口 — 清水镇新村 — 上清水 — 清水镇政府 — 达摩口 — 爨底村路口 — 西斋堂 — 斋堂西口 — 斋堂镇政府 — 斋堂 (15站)
去程: 斋堂 — 斋堂镇政府 — 斋堂西口 — 西斋堂 — 爨底村路口 — 达摩口 — 清水镇政府 — 上清水 — 清水镇新村 — 百花山路口 — 杜家庄 — 张家庄 — 齐家庄 — 双塘涧 — 灵山西藏生态园 — 洪水口灵山风景区 (16站)
回程: 洪水口灵山风景区 — 灵山西藏生态园 — 双塘涧 — 齐家庄 — 张家庄 — 杜家庄 — 百花山路口 — 清水镇新村 — 上清水 — 清水镇政府 — 达摩口 — 爨底村路口 — 西斋堂 — 斋堂西口 — 斋堂镇政府 — 斋堂 (16站)