途径“青洋路甘棠路(百兴集团)”的公交线路
去程: 武进公交中心站[回车场] — 九华 — 南华[武南路] — 唐家塘[武南路] — 建设村 — 武阳村 — 西王村 — 傅家塘 — 前曹桥 — 青洋路甘棠路(百兴集团) — 新辰村 — 武进大道礼坂路 — 礼嘉广电(常发集团) — 武进大道礼毛路 — 下坝桥 — 瞿家 — 虎臣 — 马驰 — 蒋庄大桥 — 尚公村 — 南崎 — 南宅浜桥 — 塘巷村 — 凤凰村 — 殷家头 — 安圩村 — 宋家头 — 圣烈村 — 曹家村北 — 曹家村 — 定双巷 — 太湖湾广场 — 潘家吉祥寺 — 太湖湾嬉戏谷 (34站)
回程: 太湖湾嬉戏谷 — 潘家吉祥寺 — 太湖湾广场 — 定双巷 — 曹家村 — 曹家村北 — 圣烈村 — 宋家头 — 安圩村 — 殷家头 — 凤凰村 — 塘巷村 — 南宅浜桥 — 南崎 — 尚公村 — 蒋庄大桥 — 马驰 — 虎臣 — 瞿家 — 下坝桥 — 武进大道礼毛路 — 礼嘉广电(常发集团) — 武进大道礼坂路 — 新辰村 — 青洋路甘棠路(百兴集团) — 前曹桥 — 傅家塘 — 西王村 — 武阳村 — 建设村 — 唐家塘[武南路] — 南华[武南路] — 九华 — 武进公交中心站[回车场] (34站)