途径“青水阳光”的公交线路
去程: 江阴汽车客运站 — 立新路 — 花山南路 — 天主教堂 — 梅园新村 — 前进桥 — 环西社区 — 杏春站 — 西郊 — 飞达驾校 — 大卖场 — 造纸厂 — 江南食品批发 — 江阴学院 — 泾西村 — 大洋桥 — 南闸 — 金三角 — 涂镇村委 — 新庄 — 新庄村委 — 锦澄钢铁 — 唐家村 — 北环路口 — 江阴机械 — 戴庄 — 何庄村 — 水芸苑 — 北兆周家村 — 北兆村 — 安基村 — 黄桥东街 — 杨家村 — 陆家村 — 潘路塘桥 — 毛庄 — 连墩桥 — 农业银行 — 桐岐派出所 — 泗河口村委 — 安西 — 小青阳村 — 天主堂(青阳) — 青水阳光 — 青阳客运站 (45站)
回程: 青阳客运站 — 青水阳光 — 天主堂(青阳) — 小青阳村 — 安西 — 泗河口村委 — 桐岐派出所 — 农业银行 — 连墩桥 — 毛庄 — 潘路塘桥 — 陆家村 — 杨家村 — 黄桥东街 — 安基村 — 北兆村 — 北兆周家村 — 水芸苑 — 何庄村 — 戴庄 — 江阴机械 — 北环路口 — 唐家村 — 锦澄钢铁 — 新庄村委 — 新庄 — 涂镇村委 — 金三角 — 南闸 — 大洋桥 — 泾西村 — 江阴学院 — 江南食品批发 — 造纸厂 — 大卖场 — 飞达驾校 — 西郊 — 杏春站 — 环西社区 — 前进桥 — 梅园新村 — 天主教堂 — 花山南路 — 立新路 — 江阴汽车客运站 (45站)