去程: 客运中心 — 昌安渡头 — 乐苑新村 — 洞桥 — 蕺山中心小学 — 汽车北站 — 咸亨医院 — 城市广场 — 供销大厦 — 鲁迅路口 — 塔山 — 海港大酒店 — 南门 — 城南开发委 — 润和苑 — 鲁迅中学 — 汽车南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 封闭场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水车站 (39站)
回程: 平水车站 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 封闭场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 汽车南站 — 鲁迅中学 — 润和苑 — 城南开发委 — 南门 — 海港大酒店 — 塔山 — 鲁迅路口 — 供销大厦 — 城市广场 — 咸亨医院 — 汽车北站 — 蕺山中心小学 — 洞桥 — 乐苑新村 — 昌安渡头 — 客运中心 (39站)
去程: 客运中心 — 渡头 — 乐苑新村 — 洞桥 — 白马新村 — 汽车东站 — 市中医院 — 塔山农贸市场 — 渡东桥 — 洪都苑 — 稽山桥 — 稽山公园 — 中兴大桥 — 鲁迅中学 — 南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水车站 — 力博公司 — 牛山 — 十二量 — 金鱼桥 — 维多利亚 — 度假村 — 平阳桥 — 平阳寺 — 平阳村 — 长龙桥 — 梅兰山庄 — 尧郭 — 大地里 — 水将湖 — 湾塘 — 雄鹰村口 — 陶家厂 — 车头油库 — 老台门 — 车头 — 友谊村 — 南岸 — 童岙 — 相岩头 — 隧道口 — 六岸桥头 — 青坛 — 青坛桥头 — 茶厂 — 大王塘 — 煤气公司 — 大口头 — 华联 — 王坛 (71站)
回程: 王坛 — 华联 — 大口头 — 煤气公司 — 大王塘 — 茶厂 — 青坛桥头 — 青坛 — 六岸桥头 — 隧道口 — 相岩头 — 童岙 — 南岸 — 友谊村 — 车头 — 老台门 — 车头油库 — 陶家厂 — 雄鹰村口 — 湾塘 — 水将湖 — 大地里 — 尧郭 — 梅兰山庄 — 长龙桥 — 平阳村 — 平阳寺 — 平阳桥 — 度假村 — 维多利亚 — 金鱼桥 — 十二量 — 牛山 — 力博公司 — 平水车站 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 南站 — 鲁迅中学 — 中兴大桥 — 稽山公园 — 稽山桥 — 洪都苑 — 渡东桥 — 塔山农贸市场 — 市中医院 — 汽车东站 — 白马新村 — 洞桥 — 乐苑新村 — 渡头 — 客运中心 (71站)
去程: 客运中心 — 渡头 — 乐苑新村 — 洞桥 — 白马新村 — 汽车东站 — 市中医院 — 塔山农贸市场 — 渡东桥 — 洪都苑 — 稽山桥 — 稽山公园 — 中兴大桥 — 鲁迅中学 — 南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 派出所 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 矿山机械厂 — 牛山 — 十二量 — 金鱼桥 — 维多利亚 — 度假村 — 平阳桥 — 平阳寺 — 平阳村 — 长龙桥 — 梅兰山庄 — 尧郭 — 大地里 — 水将湖 — 湾塘 — 雄鹰村口 — 陶家村 — 车头油库 — 老台门 — 车头 — 友谊村 — 南岸 — 童岙 — 陈家 — 南岸村委 — 王沽 — 相岩头 — 隧道口 — 六岸桥头 — 青坛 — 青坛桥头 — 下城 — 下城桥头 — 越联 — 张岙 — 落家山 — 毛家弄 — 观音岩 — 沈家塔 — 高后山 — 舜越 — 下桥 — 新联 (81站)
回程: 新联 — 下桥 — 舜越 — 高后山 — 沈家塔 — 观音岩 — 毛家弄 — 落家山 — 张岙 — 越联 — 下城桥头 — 下城 — 青坛桥头 — 青坛 — 六岸桥头 — 隧道口 — 相岩头 — 王沽 — 南岸村委 — 陈家 — 童岙 — 南岸 — 友谊村 — 车头 — 老台门 — 车头油库 — 陶家村 — 雄鹰村口 — 湾塘 — 水将湖 — 大地里 — 尧郭 — 梅兰山庄 — 长龙桥 — 平阳村 — 平阳寺 — 平阳桥 — 度假村 — 维多利亚 — 金鱼桥 — 十二量 — 牛山 — 矿山机械厂 — 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 派出所 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 南站 — 鲁迅中学 — 中兴大桥 — 稽山公园 — 稽山桥 — 洪都苑 — 渡东桥 — 塔山农贸市场 — 市中医院 — 汽车东站 — 白马新村 — 洞桥 — 乐苑新村 — 渡头 — 客运中心 (81站)
去程: 客运中心 — 渡头 — 乐苑新村 — 洞桥 — 白马新村 — 汽车东站 — 市中医院 — 塔山农贸市场 — 渡东桥 — 洪都苑 — 稽山桥 — 稽山公园 — 中兴大桥 — 鲁迅中学 — 南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽东机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 派出所 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 矿山机械厂 — 牛山 — 十二量 — 金鱼桥 — 维多利亚 — 度假村 — 平阳桥 — 平阳寺 — 平阳村 — 长龙桥 — 念佛牌 — 尧郭 — 湾塘 — 雄鹰村口 — 陶家村 — 车头油库 — 老台门 — 车头 — 友谊村 — 南岸 — 童岙 — 相岩头 — 隧道口 — 六岸桥头 — 青坛 — 青坛桥头 — 茶厂 — 大王塘 — 煤气公司 — 大口头 — 华联 — 王坛 — 开发区 — 民兴 — 竹来山 — 沙坞 — 胡土岭 — 喻宅 — 文家坞 — 银沙 — 赵岙路口 — 孙岙 (80站)
回程: 孙岙 — 赵岙路口 — 银沙 — 文家坞 — 喻宅 — 胡土岭 — 沙坞 — 竹来山 — 民兴 — 开发区 — 王坛 — 华联 — 大口头 — 煤气公司 — 大王塘 — 茶厂 — 青坛桥头 — 青坛 — 六岸桥头 — 隧道口 — 相岩头 — 童岙 — 南岸 — 友谊村 — 车头 — 老台门 — 车头油库 — 陶家村 — 雄鹰村口 — 湾塘 — 尧郭 — 念佛牌 — 长龙桥 — 平阳村 — 平阳寺 — 平阳桥 — 度假村 — 维多利亚 — 金鱼桥 — 十二量 — 牛山 — 矿山机械厂 — 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 派出所 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽东机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 南站 — 鲁迅中学 — 中兴大桥 — 稽山公园 — 稽山桥 — 洪都苑 — 渡东桥 — 塔山农贸市场 — 市中医院 — 汽车东站 — 白马新村 — 洞桥 — 乐苑新村 — 渡头 — 客运中心 (80站)
去程: 客运中心 — 人民医院 — 洞桥 — 白马新村 — 汽车东站 — 市中医院 — 嘉禾花园 — 渡东桥 — 洪都苑 — 稽山公园 — 中兴大桥 — 鲁迅中学 — 浙涤厂(南大门) — 景泰嘉园 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 大禹陵 — 禹陵村 — 若耶方舟 — 市委党校 — 委宛山 — 昌峰 — 会稽村 — 毓秀桥 — 周家岙 — 玉安 — 铸辅岙 — 庄前 — 西湖桥村委 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 矿山机械厂 — 牛山 — 十二量 — 金鱼桥 — 维多利亚 — 度假村 — 雄鹰村口 — 平阳桥 — 平阳寺 — 平阳村 — 长龙桥 — 梅兰山庄 — 尧郭 — 大地里 — 水将湖 — 湾塘 — 陶家厂 — 车头油库 — 老台门 — 敬老院 — 车头 — 稽东分中 — 尖湾里 — 陈后山 — 后坞岙 — 大桥岭顶 — 上冯村 — 前坞 — 馒头石 — 埂头 — 稽东 (67站)
回程: 稽东 — 埂头 — 馒头石 — 前坞 — 上冯村 — 大桥岭顶 — 后坞岙 — 陈后山 — 尖湾里 — 稽东分中 — 车头 — 敬老院 — 老台门 — 车头油库 — 陶家厂 — 湾塘 — 水将湖 — 大地里 — 尧郭 — 梅兰山庄 — 长龙桥 — 平阳村 — 平阳寺 — 平阳桥 — 度假村 — 雄鹰村口 — 维多利亚 — 金鱼桥 — 十二量 — 牛山 — 矿山机械厂 — 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 西湖桥村委 — 庄前 — 铸辅岙 — 玉安 — 周家岙 — 毓秀桥 — 会稽村 — 昌峰 — 委宛山 — 市委党校 — 若耶方舟 — 禹陵村 — 大禹陵 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 景泰嘉园 — 浙涤厂(南大门) — 鲁迅中学 — 中兴大桥 — 稽山公园 — 洪都苑 — 渡东桥 — 嘉禾花园 — 市中医院 — 汽车东站 — 白马新村 — 洞桥 — 人民医院 — 客运中心 (67站)
去程: 汽车南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 供销超市 — 合作银行 — 娄家村 — 桥头 — 跃进 — 若耶村 — 青山 — 云门寺 — 家具厂 — 何山村 — 六里岙 — 洋坑 — 桃红 — 沿路丘 — 红墙下小学 — 红墙下 — 上道地 — 陶家山 — 桥头 — 同康 (43站)
回程: 同康 — 桥头 — 陶家山 — 上道地 — 红墙下 — 红墙下小学 — 沿路丘 — 桃红 — 洋坑 — 六里岙 — 何山村 — 家具厂 — 云门寺 — 青山 — 若耶村 — 跃进 — 桥头 — 娄家村 — 合作银行 — 供销超市 — 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 汽车南站 (43站)
去程: 汽车南站 — 浙涤厂 — 直路村 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 腾湾 — 煤气公司 — 下谢墅 — 半路里 — 官山岙 — 教练场 — 唐家岙 — 稽山桥机械厂 — 西湖桥 — 鹏程 — 服装工业园区 — 越崎中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 — 供销超市 — 合作银行 — 娄家村 — 桥头 — 跃进 — 若耶村 — 青山 — 云门寺 — 家具厂 — 何山村 — 六里岙 — 洋坑 — 桃红 — 沿路丘 — 红墙下小学 — 红墙下 — 陆家山 — 五联村委 — 沙滩村 — 红星 — 后岭村口 — 外兵康 — 兵康 (46站)
回程: 兵康 — 外兵康 — 后岭村口 — 红星 — 沙滩村 — 五联村委 — 陆家山 — 红墙下 — 红墙下小学 — 沿路丘 — 桃红 — 洋坑 — 六里岙 — 何山村 — 家具厂 — 云门寺 — 青山 — 若耶村 — 跃进 — 桥头 — 娄家村 — 合作银行 — 供销超市 — 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 越崎中学 — 服装工业园区 — 鹏程 — 西湖桥 — 稽山桥机械厂 — 唐家岙 — 教练场 — 官山岙 — 半路里 — 下谢墅 — 煤气公司 — 腾湾 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 直路村 — 浙涤厂 — 汽车南站 (46站)
去程: 平水 — 平水镇政府 — 平水开发区 — 趟骨中学 — 西湖桥 — 陆家岙 — 官山岙 — 下谢贤 — 王家桥 — 马家埠 — 九里 — 车管所 — 越秀外国语学院 — 浙涤厂 — 汽车南站 — 鲁迅中学 — 温馨花园 — 中兴大桥 — 南门 — 城南开发委 — 秦望大酒店 — 念亩头 — 县交通局宿舍 — 外山村 — 文理学院西大门 — 河山桥 — 越城福利针织厂 — 余家岸 — 石堰桥 — 里水江桥 — 青甸湖村 — 钟家湾 — 古纤道大酒店 — 高桥 — 鲁南 — 纺机市场 — 弥陀 — 东门市场 — 联托运市场 — 西市场 — 汽配厂 — 柯华桥 — 柯西客运站 (43站)
回程: 柯西客运站 — 柯华桥 — 汽配厂 — 西市场 — 联托运市场 — 东门市场 — 弥陀 — 纺机市场 — 鲁南 — 高桥 — 古纤道大酒店 — 钟家湾 — 青甸湖村 — 里水江桥 — 石堰桥 — 余家岸 — 越城福利针织厂 — 河山桥 — 文理学院西大门 — 外山村 — 县交通局宿舍 — 念亩头 — 秦望大酒店 — 城南开发委 — 南门 — 中兴大桥 — 温馨花园 — 鲁迅中学 — 汽车南站 — 浙涤厂 — 越秀外国语学院 — 车管所 — 九里 — 马家埠 — 王家桥 — 下谢贤 — 官山岙 — 陆家岙 — 西湖桥 — 趟骨中学 — 平水开发区 — 平水镇政府 — 平水 (43站)