途径“明珠商业广场”的公交线路
去程: 香洲总站 — 南坑 — 桃园新村 — 银桦新村 — 新村 — 南村 — 香洲区府 — 仁恒星园 — 安居园 — 新香洲万家 — 上冲 — 明珠北 — 翠微 — 翠景工业区 — 明珠商业广场 — 千鹤广场 — 前山桥东 — 华发新城 — 北山 — 南屏 — 北山工业区 — 威尔科技园 — 竹仙洞 — 南山 — 湾仔中学 — 鸿景花园 — 湾仔口岸 — 湾仔旅游码头 — 南湾南路北 — 银坑村 — 北大希望之星 — 南湾南路南 — 珠海保税区 — 横琴大桥南 — 洋环 — 银鑫花园 — 横琴口岸 — 粗沙环 — 横琴 (39站)
回程: 横琴 — 粗沙环 — 横琴口岸 — 银鑫花园 — 洋环 — 横琴大桥南 — 珠海保税区 — 南湾南路南 — 银坑村 — 南湾南路北 — 湾仔旅游码头 — 湾仔 — 鸿景花园 — 湾仔中学 — 南山 — 竹仙洞 — 威尔科技园 — 北山工业区 — 南屏 — 南屏大桥 — 中臣花园 — 福石 — 造贝 — 二城广场 — 翠景工业区 — 翠微 — 明珠北 — 上冲 — 新香洲万家 — 安居园 — 仁恒星园 — 香洲区府 — 南村 — 新村 — 银桦新村 — 桃园新村 — 南坑 — 香洲总站 (38站)