去程: 英塘 — 五里工业区 — 林口 — 草庵寺路口 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM — 广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路 — 口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 计生委 — 公交新站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 沟西 — 鹏头村委会 — 岸兜路口 — 鹏青路 — 民族中学 (35站)
回程: 民族中学 — 鹏青路 — 岸兜路口 — 鹏头村委会 — 沟西 — 花厅口 — 阳光东路 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 公交新站 — 计生委 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 口 — 福埔拥军路 — 华泰小区 — 广场 — SM — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 草庵寺路口 — 林口 — 五里工业区 — 英塘 (35站)
去程: 仙石 — 庵上 — 乔丹 — 洋埭 — 下村 — 涵口 — 溪边 — 民族中学 — 西坂 — 陈埭镇政府 — 七一路口 — 湖中环岛 — 青华环岛 — 交通服务中心 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 (20站)
回程: 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 交通服务中心 — 青华环岛 — 湖中环岛 — 七一路口 — 陈埭镇政府 — 西坂 — 民族中学 — 溪边 — 涵口 — 下村 — 洋埭 — 乔丹 — 庵上 — 仙石 (20站)
去程: 涵口 — 溪边 — 民族中学 — 西坂 — 陈埭镇政府 — 七一路口 — 湖中环岛 — 青华环岛 — 交通服务中心 — 万通 — 帝豪 — 大剧院 — 莲屿站 — 百货 — 敏月公园 — 爱国楼 — 分局 — 地税 — 市标 — 长途车站 — 普照 — 洪宅垵 — 新华都 — 罗山交警中队 — 拥军路口 — SM广场 (26站)
回程: SM广场 — 拥军路口 — 罗山交警中队 — 新华都 — 洪宅垵 — 普照 — 长途车站 — 市标 — 地税 — 分局 — 爱国楼 — 敏月公园 — 百货 — 莲屿站 — 大剧院 — 帝豪 — 万通 — 交通服务中心 — 青华环岛 — 湖中环岛 — 七一路口 — 陈埭镇政府 — 西坂 — 民族中学 — 溪边 — 涵口 (26站)