去程: 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 黄屿 — 蒲江路 — 农业开发区 — 新安江路 — 东站 — 上庄 — 龙湾工业区 — 经七路 — 第二十中学 — 状元新街 — 状元镇府 — 龙湾交通中心 — 呤州 — 七都中学 — 七都 (21站)
回程: 七都 — 七都中学 — 呤州 — 龙湾交通中心 — 状元镇府 — 状元新街 — 第二十中学 — 经七路 — 龙湾工业区 — 上庄 — 东站 — 新安江路 — 农业开发区 — 蒲江路 — 黄屿 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 (21站)
去程: 龙湾交通中心 — 造船厂 — 屿田 — 富春江路 — 上江 — 江前 — 国际花园 — 十五中 — 双车路 — 吕家岸 — 上田 — 梅宅 — 前网 — 火车站 — 新南站 — 东屿村 — 劳务市场 — 牛山北路 — 车管所 — 葡萄棚 — 水心汇昌 — 三维桥 — 将军桥 — 西山桥 — 西山 — 新桥 — 新桥镇 — 金蟾大道 — 三浃 — 前花 — 西湖村 — 下山头 — 东村 — 娄桥路口 — 半塘路口 — 瓯海交警大队 — 娄桥镇府 — 东耕 — 焦湾 — 矿山 — 安下 — 娄桥汽校 (42站)
回程: 娄桥汽校 — 安下 — 矿山 — 焦湾 — 东耕 — 娄桥镇府 — 瓯海交警大队 — 半塘路口 — 娄桥路口 — 东村 — 下山头 — 西湖村 — 前花 — 三浃 — 金蟾大道 — 新桥镇 — 新桥 — 西山 — 西山桥 — 将军桥 — 三维桥 — 水心汇昌 — 葡萄棚 — 车管所 — 牛山北路 — 劳务市场 — 东屿村 — 新南站 — 火车站 — 前网 — 梅宅 — 上田 — 吕家岸 — 双车路 — 十五中 — 国际花园 — 江前 — 上江 — 富春江路 — 屿田 — 造船厂 — 龙湾交通中心 (42站)