途径“凌家堡”的公交线路
去程: 便桥头 — 火车站 — 永盛家电(二马路) — 消防队 — 市二中 — 五公司 — 马跑泉路口 — 团庄村 — 马跑泉中学 — 什字坪 — 什字坪村委会 — 宁家崖 — 拥军桥 — 张家庄 — 新庄 — 勘察院 — 启升中学 — 崖湾 — 林院北站 — 林学院 — 白石 — 化工厂 — 甘泉北站 — 甘泉 — 甘泉南站 — 光彩小学 — 高家村 — 元店 — 杨家湾 — 董家坪 — 朝阳市场 — 柳家河 — 杜甫草堂 — 八槐村 — 西口 — 街子 — 莫家庄 — 温家庄 — 温泉 — 柳家庄 — 凌家堡 — 红罗村 — 桑家山 — 滩子村 — 街子林场 — 石门村 — 马家沟 — 莲花石 — 石门景区 (49站)
回程: 石门景区 — 莲花石 — 马家沟 — 石门村 — 街子林场 — 滩子村 — 桑家山 — 红罗村 — 凌家堡 — 柳家庄 — 温泉 — 温家庄 — 莫家庄 — 街子 — 西口 — 八槐村 — 杜甫草堂 — 柳家河 — 朝阳市场 — 董家坪 — 杨家湾 — 元店 — 高家村 — 光彩小学 — 甘泉南站 — 甘泉 — 甘泉北站 — 化工厂 — 白石 — 林学院 — 林院北站 — 崖湾 — 启升中学 — 勘察院 — 新庄 — 张家庄 — 拥军桥 — 宁家崖 — 什字坪村委会 — 什字坪 — 马跑泉中学 — 团庄村 — 马跑泉路口 — 五公司 — 市二中 — 消防队 — 永盛家电(二马路) — 火车站 — 便桥头 (49站)