途径“粮站”的公交线路
去程: 松坡公园 — 杨梅塘 — 粮站 — 唐四 — 炉塘桥 — 永久公墓 — 雨溪桥 — 艺术学校 — 邵阳职院 — 梅子井 — 邵阳医专 — 邵阳学院 — 马鞍石 — 电大 — 祭旗坡 — 农校 — 汽车南站 — 百春园 — 滑石村 — 建工局 — 江北广场 — 啤酒厂 — 汽车北站 (23站)
回程: 汽车北站 — 啤酒厂 — 江北广场 — 建工局 — 滑石村 — 百春园 — 汽车南站 — 农校 — 祭旗坡 — 电大 — 马鞍石 — 邵阳学院 — 邵阳医专 — 梅子井 — 邵阳职院 — 艺术学校 — 雨溪桥 — 永久公墓 — 炉塘桥 — 唐四 — 粮站 — 杨梅塘 — 松坡公园 (23站)