去程: 嘉兴汽车北站 — 穆湖小学 — 三元路 — 建国北路 — 凌塘路 — 凌新路口 — 城东路公交站 — 二环东路 — 张字宇村 — 塘汇 — 红旗 — 七星 — 东风(大树) — 七星收费站 — 东进 — 六丰 — 三里 — 联丰 — 庄港 — 嘉善家具市场 — 嘉善车城 — 牛桥(木材市场) — 南暑 — 康明路口 — 干窑 — 北环桥 — 幸福桥 — 范泾 — 西塘大桥 — 翠南村(假日酒店) — 西塘古镇 (31站)
回程: 西塘古镇 — 翠南村(假日酒店) — 西塘大桥 — 范泾 — 幸福桥 — 北环桥 — 干窑 — 康明路口 — 南暑 — 牛桥(木材市场) — 嘉善车城 — 嘉善家具市场 — 庄港 — 联丰 — 三里 — 六丰 — 东进 — 七星收费站 — 东风(大树) — 七星 — 红旗 — 塘汇 — 张字宇村 — 二环东路 — 城东路公交站 — 凌新路口 — 凌塘路 — 建国北路 — 三元路 — 穆湖小学 — 嘉兴汽车北站 (31站)
去程: 天凝 — 天凝卫生院 — 凝南 — 东方红 — 张家浜 — 娄斗浜 — 新顺 — 勤丰村 — 茶叶湾 — 三联村 — 钳成港 — 杨庙镇政府 — 杨庙镇 — 鳞溪村 — 保障村 — 南陇 — 大浜 — 南浜 — 东珠浜 — 步云桥 — 油车浜 — 叶家浜 — 伟昌(东进) — 七星收费站 — 东风(杨庙岔口) — 七星 — 红旗 — 张字宇 — 塘汇 — 二环东路 — 城东路 — 建国北路 — 三元路 — 穆河小学 — 嘉兴汽车北站 (35站)
回程: 嘉兴汽车北站 — 穆河小学 — 三元路 — 建国北路 — 城东路 — 二环东路 — 塘汇 — 张字宇 — 红旗 — 七星 — 东风(杨庙岔口) — 七星收费站 — 伟昌(东进) — 叶家浜 — 油车浜 — 步云桥 — 东珠浜 — 南浜 — 大浜 — 南陇 — 保障村 — 鳞溪村 — 杨庙镇 — 杨庙镇政府 — 钳成港 — 三联村 — 茶叶湾 — 勤丰村 — 新顺 — 娄斗浜 — 张家浜 — 东方红 — 凝南 — 天凝卫生院 — 天凝 (35站)