北京公交站点: A B C D E F G H J K L M N O P Q R S T W X Y Z 0
北京公交线路: 1-599路 601-799路 801-999路 短途专线 快速公交 轨道交通 通勤快车 地铁摆站车 祥龙公交(运通) 旅游观光 机场大巴 远郊区县 水上航线
去程: 地铁苹果园西 — 金顶南路 — 金安桥西 — 首钢小西门 — 广宁村 — 石景山火车站 — 麻峪北口 — 侯庄子 — 双峪环岛西 — 新桥大街 — 城子大街南口 — 城子 — 城子职高 — 琉璃渠 — 龙泉雾 — 野溪 — 嬉水湾 — 陇驾庄 — 陇驾庄西口 — 丁家滩 — 下苇甸 — 石古岩 — 色树坟大坎 — 色树坟 — 王平村 — 王平镇派出所 — 王平村电厂 — 落坡岭 — 清水涧 — 北京人民轴承厂 — 菜台 — 桃园 — 大台 — 三孔桥 — 灰地 — 玉皇庙 — 木城涧 (37站)
回程: 木城涧 — 玉皇庙 — 灰地 — 三孔桥 — 大台 — 桃园 — 菜台 — 北京人民轴承厂 — 清水涧 — 落坡岭 — 王平村电厂 — 王平镇派出所 — 王平村 — 色树坟 — 色树坟大坎 — 石古岩 — 下苇甸 — 丁家滩 — 陇驾庄西口 — 陇驾庄 — 嬉水湾 — 野溪 — 龙泉雾 — 琉璃渠 — 城子职高 — 城子 — 城子大街南口 — 新桥大街 — 双峪环岛西 — 侯庄子 — 麻峪 — 石景山火车站 — 广宁村 — 首钢小西门 — 金安桥西 — 金顶南路 — 地铁苹果园站 (37站)
去程: 地铁苹果园西 — 金顶南路 — 金安桥西 — 首钢小西门 — 广宁村 — 石景山火车站 — 麻峪北口 — 侯庄子 — 双峪环岛西 — 新桥大街 — 城子大街南口 — 城子 — 城子职高 — 琉璃渠 — 龙泉雾 — 野溪 — 嬉水湾 — 陇驾庄 — 陇驾庄西口 — 丁家滩 — 下苇甸 — 石古岩 — 色树坟大坎 — 色树坟 — 王平村 — 王平镇派出所 — 王平村电厂 — 落坡岭 — 清水涧 — 北京人民轴承厂 — 菜台 — 桃园 — 大台 — 三孔桥 — 灰地 — 玉皇庙 — 庄户 — 千军台村 — 北台 — 千军台 (40站)
回程: 千军台 — 北台 — 千军台村 — 庄户 — 玉皇庙 — 灰地 — 三孔桥 — 大台 — 桃园 — 菜台 — 北京人民轴承厂 — 清水涧 — 落坡岭 — 王平村电厂 — 王平镇派出所 — 王平村 — 色树坟 — 色树坟大坎 — 石古岩 — 下苇甸 — 丁家滩 — 陇驾庄西口 — 陇驾庄 — 嬉水湾 — 野溪 — 龙泉雾 — 琉璃渠 — 城子职高 — 城子 — 城子大街南口 — 新桥大街 — 双峪环岛西 — 侯庄子 — 麻峪 — 石景山火车站 — 广宁村 — 首钢小西门 — 金安桥西 — 金顶南路 — 地铁苹果园站 (40站)