途径“花都嘉园”的公交线路
去程: 嘉泽公交中心站[回车场] — 高车朵 — 花都嘉园 — 横埝 — 六角巷 — 满墩 — 朝阳桥[嘉泽] — 枫泽山庄 — 马塘 — 后潘塘 — 羊毛庄桥 — 跃进村 — 羊毛庄桥 — 后潘塘 — 马塘 — 章庄 — 马腰沟 — 夏溪北街 — 罗家 — 南庄村委 — 袁家 — 良种培育场 — 巷头 — 森庄村 — 周庄村委 (25站)
回程: 周庄村委 — 森庄村 — 巷头 — 良种培育场 — 袁家 — 南庄村委 — 罗家 — 夏溪北街 — 马腰沟 — 章庄 — 马塘 — 后潘塘 — 羊毛庄桥 — 跃进村 — 羊毛庄桥 — 后潘塘 — 马塘 — 枫泽山庄 — 朝阳桥[嘉泽] — 满墩 — 六角巷 — 横埝 — 花都嘉园 — 高车朵 — 嘉泽公交中心站[回车场] (25站)