去程: 虎西街 — 虎西 — 角楼 — 老虎台街 — 老虎台 — 老虎台邮局 — 虎万路 — 万新街 — 二十九中 — 市疗养院 — 五院 — 新屯街 — 新屯小区 — 海新桥 — 海新街 — 龙凤医院 — 龙凤街 — 茨沟沟口 — 东安街 — 搭连 — 东洲区政府 — 塔湾 — 东洲桥南 — 东洲桥北 — 东洲 — 东洲大街 — 十中 — 阿金沟沟口 (28站)
回程: 阿金沟沟口 — 十中 — 东洲大街 — 东洲 — 东洲桥北 — 东洲桥南 — 塔湾 — 东洲区政府 — 搭连 — 东安街 — 茨沟沟口 — 龙凤街 — 龙凤医院 — 海新街 — 海新桥 — 新屯小区 — 新屯街 — 五院 — 市疗养院 — 二十九中 — 万新街 — 虎万路 — 老虎台邮局 — 老虎台 — 老虎台街 — 角楼 — 虎西 — 虎西街 (28站)