途径“后径”的公交线路
去程: 水美 — 东岗 — 横溪 — 古五 — 古四 — 福庆 — 开发区二期 — 津汽公司 — 金安陶瓷 — 大新乡 — 高级中学 — 国税局 — 中国银行 — 发展银行 — 市政府 — 体育馆 — 新桥加油站 — 新桥市场 — 西新路口 — 新桥路口 — 中心医院 — 河头 — 西荣路口(汽车总站) — 金龙市场 — 电视台 — 韩山分院 — 北关 — 北桥东 — 石牌 — 意溪中学 — 书厝楼 — 坪埔 — 西都 — 后径 — 锡美 — 紫莲路口 — 桂坑 (37站)
回程: 桂坑 — 紫莲路口 — 锡美 — 后径 — 西都 — 坪埔 — 书厝楼 — 意溪中学 — 石牌 — 北桥东 — 北关 — 韩山分院 — 电视台 — 金龙市场 — 西荣路口(汽车总站) — 河头 — 中心医院 — 新桥路口 — 西新路口 — 新桥市场 — 新桥加油站 — 体育馆 — 市政府 — 发展银行 — 中国银行 — 国税局 — 高级中学 — 大新乡 — 金安陶瓷 — 津汽公司 — 开发区二期 — 福庆 — 古四 — 古五 — 横溪 — 东岗 — 水美 (37站)