去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 普照 — 长途车站 — 地税 — 局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 帝豪广场 — 江滨路 — 阳光广场 — 阳光酒店 — 湖中环岛 — 湖中桥 — 陈埭鞋都 — 紫峰中学 — 涵口 — 横坂 — 洋埭 — 庵上 — 洋埭邮电局 — 龙林小学 — 道崎 — 公司 — 鑫威集团 (32站)
回程: 鑫威集团 — 公司 — 道崎 — 龙林小学 — 洋埭邮电局 — 庵上 — 洋埭 — 横坂 — 涵口 — 紫峰中学 — 陈埭鞋都 — 湖中桥 — 湖中环岛 — 阳光酒店 — 阳光广场 — 江滨路 — 帝豪广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 局 — 地税 — 长途车站 — 普照 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (32站)
去程: 大布林 — 灵水街 — 灵源派出所 — 内塘 — 社店 — 前堡 — 福埔 — SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 法院 — 长途车站 — 地税局 — 青阳派出所 — 敏月公园 — 百货大楼 — 塘岸街 — 大剧院 — 阳光广场 — 阳光酒店 — 湖中环岛 — 湖中桥 — 陈埭鞋都 — 紫峰中 — 学 — 涵口 — 横坂 — 洋埭 — 庵上 — 高坑中学 (35站)
回程: 高坑中学 — 庵上 — 洋埭 — 横坂 — 涵口 — 学 — 紫峰中 — 陈埭鞋都 — 湖中桥 — 湖中环岛 — 阳光酒店 — 阳光广场 — 大剧院 — 塘岸街 — 百货大楼 — 敏月公园 — 青阳派出所 — 地税局 — 长途车站 — 法院 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 — 福埔 — 前堡 — 社店 — 内塘 — 灵源派出所 — 灵水街 — 大布林 (35站)