途径“海尾”的公交线路
去程: SM广场 — 华泰小区 — 福埔拥军路口 — 艾派·数码空间 — 新华都 — 老年大学 — 世纪公园 — 公安局 — 高霞路口 — 机场路口 — 时代广场 — 阳光东路 — 花厅口 — 陈埭四境 — 西坂 — 乌桥头 — 涵口 — 溪边 — 下村 — 横板 — 洋埭 — 庵上 — 海尾 — 仙石 (24站)
回程: 仙石 — 海尾 — 庵上 — 洋埭 — 横板 — 下村 — 溪边 — 涵口 — 乌桥头 — 西坂 — 陈埭四境 — 花厅口 — 阳光东路 — 时代广场 — 机场路口 — 高霞路口 — 公安局 — 世纪公园 — 老年大学 — 新华都 — 艾派·数码空间 — 福埔拥军路口 — 华泰小区 — SM广场 (24站)