途径“奋勇”的公交线路
去程: 大庆公交总站 — 会战西街 — 中七路 — 儿童公园 — 友谊装饰材料批发市场 — 友谊大街23号楼 — 地宫门 — 友谊大街北 — 群英村 — 抽油泵厂 — 迎峰村 — 回收站 — 变电所 — 标二村 — 星火村 — 星火 — 七站 — 奋勇 — 皮革厂 — 方晓一村 — 方晓 (21站)
回程: 方晓 — 方晓一村 — 皮革厂 — 奋勇 — 七站 — 星火 — 星火村 — 标二村 — 变电所 — 回收站 — 迎峰村 — 抽油泵厂 — 群英村 — 友谊大街北 — 地宫门 — 友谊大街23号楼 — 友谊装饰材料批发市场 — 儿童公园 — 中七路 — 二十三中 — 大洋眼镜平价超市 — 大庆公交总站 (22站)